Reklama

Reklama

Żużel. Wiceprezes ROW Rybnik stawia butelkę dobrego trunku, że jego zespół będzie wyżej od Wybrzeża

Tadeusz Zdunek, prezes Zdunek Wybrzeże Gdańsk, mówi na łamach WP, że w eWinner 1. Lidze mocne będą zespoły z Tarnowa, Ostrowa i Bydgoszczy. Niżej ocenia ROW Rybnik. Wiceprezes tego klubu już chce się z nim zakładać o butelkę śliwowicy, że ROW będzie wyżej od Wybrzeża.- No jak ja lubię ten hazard prezesie Wybrzeża - pisze Maciej Kołodziejczyk, wiceprezes ROW-u Rybnik na Facebooku. - Założymy się o butelkę dobrej krajowej śliwowicy, że ROW będzie po zakończeniu rozgrywek sezonu 2021 wyżej w tabeli eWinner 1. Ligi niż pana klub? Pokornie czekam na informację.

Reklama

Kibice ROW-u chcą się dorzucić do zakładu, bo ich zdaniem śląski zespół zakończy sezon 2021 wyżej od Wybrzeża, choć gdańszczanie na papierze wyglądają faktycznie imponująco po pozyskaniu Wiktora Kułakowa, Jakuba Jamroga i Michała Gruchalskiego. ROW ma jednak trenera Marka Cieślaka oraz Michaela Jepsena Jensena, Runego Holtę czy Wiktora Trofimowa.

Zasadniczo jest tak, że typowanie rozstrzygnięć w eWinner 1. Lidze to jest prawdziwy hazard. Składy poszczególnych drużyn są tak wyrównane, że ciężko cokolwiek stwierdzić. Dopiero pierwsze mecze pokażą, kto, w jakiej jest formie.

Próbowaliśmy zapytać prezesa Tadeusza Zdunka, czy przyjmuje zakład, ale nie odbierał telefonu. A jeśli chodzi o wiceprezesa Kołodziejczyka, to wyraźnie pozazdrościł on medialnej sławy prezesowi ROW-u Krzysztofowi Mrozkowi. Zwykle to on jest na pierwszej linii frontu w mediach. 

Zobacz Sport Interia w nowej odsłonie!

Sprawdź!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama