Reklama

Reklama

Żużel. Tarasienko pożegnał się z Polonią. Możliwe przenosiny do GKM-u

A już się wydawało, że Wadim Tarasienko ze względu na wysokie oczekiwania finansowe nie przeniesie się do PGE Ekstraligi. Jednak Rosjanin właśnie pożegnał się z Abramczyk Polonią, a ZOOleszcz DPV Logistic GKM jest gotów dać mu 700 tysięcy złotych za podpis.

Wydawało się, że oczekiwania finansowe Wadima Tarasienki dla klubów PGE Ekstraligi sprawią, że zostanie on w eWinner 1. Lidze. Jednak zawodnik właśnie pożegnał się ze swoich dotychczasowym, pierwszoligowym pracodawcą Abramczyk Polonią Bydgoszcz.

Tarasienko przeniesie sie do GKM-u

Tarasienko najpewniej przeniesie się do GKM-u (inne możliwe opcje, to Fogo Unia Leszno i beniaminek), który nie ma nic przeciwko, by zapłacić mu 700 tysięcy złotych za podpis i wcale nie uważa jego żądań za księżycowe.

Wadim, przenosząc się do GKM-u może liczyć na kilka wskazówek od Artioma Łaguty. Ten jeździł w Grudziądzu. Na dokładkę jest wujkiem zawodnika. Na pewno podpowie mu jak najlepiej ścigać się w Grudziądzu, a to tylko może Tarasience pomóc.

Reklama

Odejdą Bjerre i Lachbaum

Jeśli GKM przekona finalnie Tarasienkę, to wolny będzie Kenneth Bjerre. Niektórzy uważają zresztą, że zamiana Rosjanina na Duńczyka nie podniesie siły zespołu.

W Grudziądzu mają też jednak inne plany transferowe. Chcą dołożyć drugiego zawodnika U-24, wciąż jest szansa na Frederika Jakobsena. Z kolei Roman Lachbaum ma być wypożyczony do pierwszej ligi. Wciąż otwarta jest sprawa pozostania Mateusza Bartkowiaka. Moje Bermudy Stal Gorzów puści go, jeśli pozyska jakiego innego juniora.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje