Reklama

Reklama

Żużel. Pogoda na weekend. Przelotny deszcz w każdym mieście

Pogoda nas w tym roku nie rozpieszcza. W ten weekend, w piątek i w sobotę, prognozowane są przelotne opady w miastach gospodarzy spotkań. Nie powinno to jednak zakłócić przebiegu spotkań.

PGE EKSTRALIGA

Piątek:

Eltrox Włókniarz Częstochowa - ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz: Dzień nie będzie zbyt ciepły, ale ze sporą dawką słońca. Co jakiś czas mogą pojawić się przelotne opady, również na około godzinę przed rozpoczęciem spotkania.

Moje Bermudy Stal Gorzów - eWinner Apator Toruń: Praktycznie przez cały czas pojawi się sporo słońca i chmur. Te wczesnym popołudniem mają przynieść drobny deszcz, więc nie wpłynie to na organizację meczu.

Niedziela:

Marwis.pl Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław: Piątek dość słoneczny, choć zimny, i z przelotnymi opadami. Sobota będzie bardzo podobna, ale nieco zwiększy się temperatura. Niedziela wyróżni się brakiem opadów i jeszcze większą dawką słońca przez cały dzień.

Reklama

Motor Lublin - Fogo Unia Leszno: Piątek dość ciepły i ze sporą ilością słońca. Pojawią się jednak momenty niemalże pełnego zachmurzenia i deszczu. Sobota przyniesie więcej przelotnych opadów. Nie inaczej będzie w niedzielę. Deszcz może wystąpić nawet na godzinę przed spotkaniem.

EWINNER 1. LIGA

Sobota:

Unia Tarnów - Cellfast Wilki Krosno: Podobnie jak w innych miastach, tak w Tarnowie piątek i sobota to mieszanka niezbyt wysokiej temperatury, dużej ilości słońca oraz przelotnych opadów. Padać może także już w trakcie spotkania.

Aforti Start Gniezno - ROW Rybnik: Piątek z przelotnymi opadami. Mniej optymistycznie sytuacja wygląda w sobotę, gdyż na niebie będzie więcej chmur. Możliwe obfite opady. Padać może również w chwili rozpoczęcia pojedynku.

Niedziela:

Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Orzeł Łódź: Piątek i sobota podobne - sporo słońca, przelotne opady, nie za ciepło i sporo chmur. W sobotę deszczu będzie jednak zdecydowanie więcej. Niedziela to z kolei duża przewaga słońca. Prognozy nie przewidują również opadów na ten dzień.

2. LIGA ŻUŻLOWA

Sobota:

Metallika Recycling Kolejarz Rawicz - Trans MF Landshut Devils: W Rawiczu również przelotny deszcz przerwie piątkową dawkę słońca. Pogoda utrzyma się do soboty. Opady mogą zaskoczyć żużlowców w trakcie meczu.

Niedziela

OK Bedmet Kolejarz Opole - Optibet Lokomotiv Daugavpils: Piątek i sobota z możliwym przelotnym deszczem. Szczególnie tyczy się to drugiego dnia, gdyż opady mają pojawić się nawet późnym wieczorem. Niedziela już powinna być spokojniejsza i z dużą dawką słońca.

SpecHouse PSŻ Poznań - 7R Stolaro Stal Rzeszów: Piątek ogólnie słoneczny, a deszcz ma wystąpić tylko wczesnym popołudniem. Sobota nieco gorsza, choć i tu opady nie będą aż tak częste. Niedziela to natomiast sporo słońca i najcieplejszy dzień weekendu.

Zobacz Sport Interia w nowej odsłonie!

Sprawdź

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje