Reklama

Reklama

Źuźel. Pogoda na weekend. Na razie 4:0 dla deszczu. Pozostałe mecze też zagrożone

Czy ten weekend przyniesie kolejną dawkę żużlowych emocji? Patrząc na prognozy w miastach gospodarzy nadchodzących spotkań, można mieć obawy. PGE Ekstraliga już przełożyła piątkowe mecze. PZM to samo zrobiła z jednym spotkaniem czwartkowym i jednym sobotnim. Na razie deszcze górą.

SOBOTA

Aforti Start Gniezno - Zdunek Wybrzeże Gdańsk: W Gnieźnie dobrych warunków pogodowych brak. Nadchodzące dni zapowiadają się nieco deszczowe i raczej bez słońca. Stopniowa poprawa nastąpi jedynie w temperaturze. Również w sobotę można spodziewać się opadów, więc niewykluczone, że starcie niebawem otrzyma nowy termin.

NIEDZIELA

Cellfast Wilki Krosno - Orzeł Łódź: Ten mecz również może zostać przełożony. Czwartek ma przynieść regularny deszcz, piątek i sobota drobne opady. Od tego, ile tor przyjmie wody będzie wiele zależeć, gdyż niedzielna prognoza wygląda nieco lepiej. Przez chmury powinno przebić się słońce, a ponadto nieco się ociepli. Jeśli poprawa aury okaże się wyraźna, to jest jakaś szansa na odpowiednie przygotowanie nawierzchni.

Reklama

ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz - Moje Bermudy Stal Gorzów: W Grudziądzu sytuacja wygląda nieco bardziej optymistycznie, choć nadal nieszczególnie ciekawie. Przez najbliższe trzy dni mają dominować chmury, przynoszące opady. W piątek od czasu do czasu powinno jednak przebijać się słońce. Sama niedziela zapowiada się dobrze. Termometry wskażą 14 stopni, choć pojawi się przejściowe zachmurzenie, które może przynieść przelotne opady.

Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław: Temperatura powinna rosnąć tu z każdym dniem, lecz do niedzieli prognozy wskazują regularnie opady. W dni meczu zanosi się na dość przyjemną temperaturę, ale nadal słońca będzie jak na lekarstwo. Podobnie jak przy innych meczach wiele zależy od obfitości opadów w nadchodzących dniach, gdyż i tu być może uda się doprowadzić nawierzchnię do stanu używalności.

PONIEDZIAŁEK

Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Unia Tarnów: Niemalże identyczna sytuacja, jak w pozostałych miastach. Najbliższe dni to deszcz, chmury i dość zimno z niewielką szansą na słońce. Różnica jest jednak taka, że w Bydgoszczy mają jechać w poniedziałek, a już w niedzielę nastąpi poprawa pogody, przynajmniej częściowa. Dzień meczu zapowiada się z kolei optymistycznie, ze sporą dawką promieni słonecznych i wysoką temperaturą.

Zobacz Sport Interia w nowej odsłonie!

Sprawdź

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje