Reklama

Reklama

Żużel. Pogoda na weekend. Duże ryzyko odwołania spotkań. Weekend zakończy się na jednym meczu?

W miniony weekend (wliczając poniedziałek) kibice zobaczyli 10 spotkań. Wydawało się, że ligowe zmagania złapią już odpowiedni rytm. Pogoda na najbliższy weekend nie zapowiada się jednak optymistycznie. Spokojni mogą być jedynie żużlowcy Motoru Lublin i eWinner Apatora Toruń. W trakcie pozostałych spotkań, tak wskazują prognozy, ma padać. To samo tyczy się sobotniego SEC Challenge.

PGE EKSTRALIGA:

Piątek:

Motor Lublin - eWinner Apator Toruń: Do południa będzie dość pochmurno. Później pojawi się więcej słońca. Najważniejsze, że nie przewiduje się deszczu.

ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz - Fogo Unia Leszno: Przez cały dzień pogoda powinna dopisywać, choć lekko przeszkadzać może nieco mocniejszy wiatr. Od 20:00 zapowiadane są natomiast opady. Ponadto w trakcie meczu będzie dość zimno.

Niedziela:

Moje Bermudy Stal Gorzów - Eltrox Włókniarz Częstochowa: Piątek i sobota z dużą szansą na słońce i dość wysokie temperatury. W sobotę przewiduje się przelotny deszcz. Podobnie wygląda niedziela, która będzie nieco chłodniejsza. Padać ma także na ok. 2 godziny przed meczem.

Reklama

Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno: Po ciepłym i słonecznym piątku w nocy pogoda się popsuje, gdyż przyjdzie przelotny deszcz, a w sobotę dojdzie burza. Niedziela nie za ciepła i również może postraszyć opadami, szczególnie w okolicach rozpoczęcia meczu.

EWINNER 1. LIGA

Niedziela:

Cellfast Wilki Krosno - Unia Tarnów: Po pogodnym piątku przyjdzie mniej optymistyczna sobota, gdyż pojawi się deszcz i burza. Najgorzej zapowiada się niedziela. Dzień meczu ma być pochmurny, a krótko przed spotkaniem mogą wystąpić wyładowania elektryczne.

2. LIGA ŻUŻLOWA

Piątek:

Trans MF Landshut Devils - OK Bedmet Kolejarz Opole: Cały dzień będzie pochmurny. Przed i w trakcie spotkania ma pojawić się burza, więc starcie jest zagrożone.

Niedziela:

SpecHouse PSŻ Poznań - Metalika Recycling Kolejarz Rawicz: Piątek dość słoneczny, sobota dużo mniej i już z przelotnymi opadami, pojawiającymi się kilkukrotnie. W niedzielę deszcz nadal będzie straszył, a jego kumulacja nastąpi przed pojedynkiem i w godzinie jego startu.

SEC CHALLENGE

sobota, Pardubice: Już w piątek wieczorem pojawi się drobny deszcz, który od czasu do czasu popada przez noc. W sobotę niebo zdominują chmury, a wraz z nimi mogą pojawić się burze.

Zobacz Sport Interia w nowej odsłonie!

Sprawdź

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje