Reklama

Reklama

Żużel. Pogoda na weekend. Chłodno, pochmurnie, co z meczami PGE Ekstraligi i eWinner 1. Ligi?

Nadchodzący weekend dostarczy fanom żużla sporo emocji, gdyż w dwóch klasach rozgrywkowych odbędzie się łącznie 10 spotkań. Wiele wskazuje na to, iż tym razem pogoda nie pokrzyżuje planów. U każdego gospodarza przewiduje się bowiem brak wielkich opadów.

PGE EKSTRALIGA

PIĄTEK

Motor Lublin - Eltrox Włókniarz Częstochowa: Przez kilka najbliższych godzin może wystąpić drobny deszcz. Temperatura również będzie dość niska.

ZOOleszcz DPV logistic GKM Grudziądz - Betard Sparta Wrocław: Podobnie jak w Lublinie - trochę deszczu i nie za ciepło. W obu przypadkach nie ma mowy o oberwaniu chmury, więc spotkania nie są poważnie zagrożone.

SOBOTA

Fogo Unia Leszno - eWinner Apator Toruń: Dzień przed zawodami może trochę popadać. Sobota z kolei przyniesie więcej słońca, choć w trakcie zmagań temperatura nie rozpieści, osiągając ok. 10 stopni.

Eltrox Włókniarz Częstochowa - Marwis.pl Falubaz Zieloa Góra: W Częstochowie niewielki deszcz ma pojawić się w piątek. Sobota opadów nie dostarczy, choć wystąpi spore zachmurzenie. Ponadto w trakcie meczu najpewniej będzie dość zimno.

NIEDZIELA

Reklama

ZOOleszcz DPV logistic GKM Grudziądz - Moje Bermudy Stal Gorzów: Sobota podobna do piątku. Niebo zdominują chmury, także w niedziele, co odbije się na temperaturze, gdyż żużlowcy stoczą walkę w zaledwie kilku stopniach.

Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław: Oba dni weekendu mogą przynieść drobny deszcz. Szczególnie w niedzielę mowa o naprawdę małych opadach. Tego dnia będzie też więcej słońca. Noc to z kolei możliwość przymrozków.

EWINNER 1. LIGA

SOBOTA

Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Abramczyk Polonia Bydgoszcz: W Gdańsku można spodziewać się drobnych opadów przez najbliższe dni. W sobotę powinny się one zakończyć kilka godzin przed zawodami, a chmury częściowo zastąpi słońce. Prognozy przewidują dość mocny wiatr, co może pomóc osuszyć nawierzchnię.

Arged Malesa Ostrów Wielkopolski - Cellfast Wilki Krosno: Deszcz nie powinien zagrozić zawodom, gdyż głównie ma wystąpić w piątek. Sobota to dużo chmur na niebie, lecz najpewniej nic z tego nie wyniknie. W Ostrowie będzie natomiast dość zimno.

NIEDZIELA

Orzeł Łódź - ROW Rybnik: Niewielkie opady mogą wystąpić każdego dnia. Większy problem stanowią temperatury, gdyż każdej nocy wystąpi mróz. Ponadto słońce w łodzi mieszkańcy ujrzą dość krótko.

PONIEDZIAŁEK

Unia Tarnów - Aforti Start Gniezno: Największy problem z deszczem pojawi się w piątek. Niedziela i poniedziałek zapowiadają się słonecznie i w miarę przyjemnie, dlatego tu nocny mróz nie powinien odegrać dużej roli. W dniu meczu opady nie powinny wystąpić.

Zobacz Sport Interia w nowej odsłonie!


Sprawdź

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL