Reklama

Reklama

​Żużel. Piękny gest Janusza Kołodzieja. Zawodnik Fogo Unii Leszno wystawił na licytację cenny kevlar

Janusz Kołodziej wystawił na licytację swój kevlar reprezentacji Polski. Cały dochód zostanie przeznaczony na leczenie Niny - bratanicy Pawła Słupskiego, jednego z najbardziej znanych polskich sędziów. Kilka tygodni temu informowaliśmy o zbiórce pieniędzy.

W listopadzie sędzia Paweł Słupski poprosił środowisko żużlowe o pomoc. Córka jego brata - Nina - choruje na SMA - rdzeniowy zanik mięśni. W trybie pilnym potrzebne jest ponad 9 milionów złotych. - Tyle kosztuje najdroższy lek świata. Lek, który może uratować Ninę - napisał wówczas arbiter na Facebooku. Janusz Kołodziej to jeden z żużlowców, którzy nie pozostali obojętni na wpis Słupskiego.

Reklama

Doświadczony senior Fogo Unii Leszno wystawił na licytację swój kevlar reprezentacji Polski. W tej chwili kwota wynosi 4 300 złotych, ale stawkę "podbijać" w tym szczytnym celu można do 11 stycznia. Licytacja odbywa się tutaj Zbiórkę na leczenie Niny Słupskiej wsparło jak na razie ponad 17 tysięcy osób. Uzbierano 826 277 złotych, co stanowi nieco ponad 8 procent założonej kwoty.  


Nina pochodzi z Lublina, jednak pomóc jej chcą ludzie z całej Polski. Środowisko żużlowe niejednokrotnie potrafiło się zmobilizować. Cel jest szczytny, więc należy trzymać kciuki za powodzenie tej akcji. Więcej informacji tutaj

Zobacz Sport Interia w nowej odsłonie!

Sprawdź!

Samochód 20-lecia na 20-lecie Interii! ZAGŁOSUJ i wygraj 20 000 złotych - kliknijZapraszamy do udziału w 5. edycji plebiscytu MotoAs. Wyjątkowej, bo związanej z 20-leciem Interii. Z tej okazji przedstawiamy 20 modeli samochodów, które budzą emocje, zachwycają swoim wyglądem oraz osiągami. Imponujący rozwój technologii nierzadko wprawia w zdumienie, a legendarne modele wzbudzają sentyment. Bądź z nami! Oddaj głos i zdecyduj, który model jest prawdziwym MotoAsem!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje