Reklama

Reklama

Żużel. PGE Ekstraliga. Woźniak nie pojedzie! Birkemose z kolejną szansą

Coraz większe kłopoty kadrowe ma Moje Bermudy Stal Gorzów. W czwartek kontuzję złapał Szymon Woźniak. Uraz okazał się na tyle poważny, że zawodnik nie wystąpi w niedzielnym meczu z Betard Spartą Wrocław. W jego miejsce do składu wejdzie Markus Birkemose.

Problemy nie opuszczają Stali. Od niedawna wiadomo, że gorzowianie mają bardzo osłabioną pozycję juniorską. Już wcześniej kontuzji nabawił się Kamil Nowacki. Niedawno uraz złapał również Wiktor Jasiński. Na ten moment duet młodzieżowców na najbliższy mecz tworzą Kamil Pytlewski oraz Oliwier Ralcewicz.

W czwartek wicemistrzowie Polski otrzymali kolejny cios. Podczas rywalizacji z Bauhaus-Ligan wypadek zaliczył Szymon Woźniak. 28-latek nie kontynuował już zawodów. Stal powiadomiła, że zawodnik wracał do Gorzowa, by przejść szczegółowe badania. Wstępnie mówiło się o urazie ręki.

Reklama

Wychodzi na to, że kontuzja jest poważniejsza, niż zakładano. Z tego powodu Woźniak nie będzie w stanie pojechać w najbliższym spotkaniu. W jego miejsce wejdzie zatem Markus Birkemose, który ma wystąpić pod numerem 9. Duńczyk otrzyma zatem kolejną szansę. Dotychczasowo jego wyniki pozostawiały sporo do życzenia.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje