Reklama

Reklama

Żużel. PGE Ekstraliga. Stal bez Thomsena w Grudziądzu? Decyzja w piątek

Nie wiadomo, czy w niedzielnym meczu ZOOleszcz DPV Logistic GKM-u Grudziądz z Moje Bermudy Stalą Gorzów udział weźmie Anders Thomsen. Duńczyk narzeka na drobne urazy, dlatego decyzja o jego występie zapadnie w piątek.

W pierwszych dwóch meczach gorzowskiej drużyny Thomsen udowodnił swoją wartość. Przeciwko leszczynianom Skandynaw zdobył 7 punktów. Tydzień później było jeszcze lepiej, gdyż zawodnik zanotował 11 "oczek", dokładając się do wysokiego zwycięstwa nad Motorem Lublin.

Dobrą zdobycz 27-latek okupił jednak groźnie wyglądającymi upadkami. Wprawdzie żużlowiec dokończył mecz, lecz kraksy odłożyły się na jego zdrowiu. Z tego powodu pod znakiem zapytania stanął jego występ w niedzielnym spotkaniu w Grudziądzu.

"Obecnie Anders przechodzi badania i krótką rehabilitację w Danii. W piątek żużlowiec Moje Bermudy Stal Gorzów pojawi się w Gorzowie i wtedy po konsultacjach lekarskich przekażemy Wam szczegółowe informacje" - na swoim facebookowym profilu napisała Stal. W poście opublikowano również wypowiedź Duńczyka, który zamierza zrobić wszystko, by finalnie stanąć pod taśmą startową.

Reklama

Zobacz Sport Interia w nowej odsłonie!

Sprawdź

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL