Reklama

Reklama

Żużel. PGE Ekstraliga. Piątkowe mecze przełożone. Znany już nowy termin spotkań

Pogoda na razie bardzo negatywnie wpływa na organizację żużlowych spotkań. Z racji niesprzyjających warunków atmosferycznych oraz prognoz PGE Ekstraliga postanowiła przełożyć piątkowe pojedynki.

Obecnie aura nieszczególnie rozpieszcza. Poza pojedynczymi dniami w wielu miejscach Polski dominuje zimno oraz opady. To wszystko źle wpływa na tory, które trudno doprowadzić do odpowiedniego stanu.

Co gorsza, prognozy na najbliższy tydzień nie zwiastują poprawy, dlatego Ekstraliga postanowiła przełożyć piątkowe mecze. 16 kwietnia Fogo Unia Leszno miała podjąć eWinner Apatora Toruń, natomiast Eltrox Włókniarz Częstochowa nie zorganizuje rywalizacji z Marwis.pl Falubazem Zielona Góra.

Szybko podano jednak nową datę meczów. Kibice nie będą musieli na nie długo czekać, gdyż kolejnym terminem jest sobota 24 kwietnia. Pojedynek w Lesznie ma zacząć się o 18:00, natomiast zawodnicy Włókniarza i Falubazu po raz pierwszy powinni pojawić się pod taśmą o 20:30. Oba mecze zostaną pokazane na antenie Eleven Sports.

Reklama

Zobacz Sport Interia w nowej odsłonie!

Sprawdź

Reklama

Reklama

Reklama