Reklama

Reklama

Żużel. PGE Ekstraliga. Leon Madsen wyprzedził Zmarzlika. Na świat przyszła jego druga córka

Leon Madsen pochwalił się w mediach społecznościowych zdjęciem z oddziału porodowego. Na świat przyszła druga córka gwiazdy Eltrox Włókniarza Częstochowa

Mała Manuela to drugie dziecko znanego żużlowca i jego partnerki, trenerki personalnej Magdaleny Bradtke, która w mediach społecznościowych prowadzi profil "FitMom". To właśnie dla niej żużlowiec zdecydował się zamieszkać w Polsce, a swego czasu rozważał nawet przyjęcie polskiego obywatelstwa.

Z gratulacjami płyną rzecz jasna kibice oraz koledzy z toru, a także znane osobistości spoza świata czarnego sportu, między innymi były zawodnik piłkarskiej reprezentacji Polski, Sławomir Peszko. Nasza redakcja również dołącza się rzecz jasna do mocy życzeń dla szczęśliwych rodziców.

Reklama

Niektórzy żartują, że Leon Madsen w końcu wyprzedził Bartosza Zmarzlika z którym przegrał batalię o zwycięstwo w cyklu Grand Prix 2019. Polski mistrz świata wciąż oczekuje bowiem narodzin swojego syna. Przypomnijmy, że Duńczyk to zawodnik wciąż nienasycony - ma na koncie mistrzostwo Europy czy zwycięstwo w Ekstralidze, ale do kolekcji wciąż brakuje mu najważniejszego tytułu najlepszego żużlowca na świecie.

Zobacz Sport Interia w nowej odsłonie!

Sprawdź

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama