Reklama

Reklama

Żużel. PGE Ekstraliga. GKM Grudziądz robił testy na przeciwciała. Nikt ich nie ma

ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz trzecim klubem PGE Ekstraligi, który zrobił zawodnikom testy na przeciwciała. Jak się okazało, nie ma ich żaden z badanych zawodników. Testów nie robili wyłącznie ci, którzy przechodzili koronawirusa.

Drużyna ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz zrobiła testy na przeciwciała. W badaniu nie brali udziału Nicki Pedersen, Przemysław Pawlicki, Mateusz Bartkowiak i Kacper Łobodziński, a więc ci, którzy już przechodzili koronawirusa. Pedersen jeszcze w ubiegłym roku, pozostała trójka miała pozytywny wynik testu robionego przed startem ligi.

Z informacji, jakie uzyskaliśmy w klubie, wynika, że żaden z zawodników, którzy brali udział w testach, nie ma przeciwciał, a więc nie przechodził koronawirusa. W GKM-ie będą więc musieli bardzo na siebie uważać. 

Reklama

Inaczej rzecz ma się w Marwis.pl Falubazie Zielona Góra i eWinnner Apatorze Toruń. Tam też robiono testy na przeciwciała. W Falubazie nie miało ich trzech zawodników, w Apatorze jeden. 

Falubaz zrobił testy na przeciwciała jako pierwszy, żeby mieć wiedzę, którzy zawodnicy powinni wykazać się szczególną czujnością. Za chwilę ich śladem poszedł Apator, teraz to samo zrobił GKM. Czekamy na kolejnych śmiałków. W końcu taka wiedza, to prawdziwy skarb.

Zobacz Sport Interia w nowej odsłonie!

Sprawdź

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama