Reklama

Reklama

Żużel. PGE Ekstraliga. Dołomisiewicz show. Skład budowali słuchając Trojanowskiej

Piątkowy wieczór żużlowi fani spędzili przy spotkaniu Betard Sparta Wrocław – eWinner Apator Toruń. Głównymi bohaterami meczu byli jednak komentatorzy, a szczególnie Ryszard Dołomisiewicz, który swoim zachowaniem podzielił oglądających.

Reklama

Podczas meczu torunianie próbowali stawiać się Sparcie, lecz gospodarze od początku kontrolowali sytuację. Fani mogli zatem więcej uwagi poświęcić komentatorom. Do tego meczu oddelegowano Piotra Olkowicza i Ryszarda Dołomisiewicza. Obaj znani są z tego, że potrafią dość regularnie schodzić z żużlowych tematów.

Reklama

Barwny komentarz

Tym razem panowie stworzyli jednak swego rodzaju show. Co ciekawe, to były żużlowiec brylował w takim sposobie relacjonowania wydarzeń. Zaczęło się wprawdzie dość niewinnie, lecz z czasem legenda Polonii Bydgoszcz poczynała sobie coraz odważniej, dzięki czemu nie zabrakło poruszenia takich tematów, jak praca blacharska, muzyka, czy też matematyka.

Poniżej przedstawiamy kilka cytatów:

  • Tor we Wrocławiu jest tak długi, że trzeba sobie przygotowywać kanapki na wyjazd do biegu.
  • Petr Chlupac ogranicza się tylko do ślicznego kevlaru, który prezentuje w parkingu. W jego miejsce wstawiany jest Robert Lambert, na którego jak się patrzy, to emocje można porównać jedynie do cięcia stali szlifierką kątową bez okularów ochronnych, bo naciska i prze do przodu.
  • Zastanawiałeś się, ile metrów sześciennych może zajmować kasa zebrana przez cztery lata za transmisje telewizyjne? Powiedzmy, że w dwustu złotowych banknotach.
  • Skład Apatora był budowany w stylu piosenki Izabeli Trojanowskiej "Podaj cegłę". Budowano go od podstaw, wręcz od gruzu.

Apogeum nastąpiło przed 13 biegiem. Wtedy to Dołomisiewicz z pełną swobodą zaczął opisywać podprowadzające:

  • Na podglądzie mamy dziewczyny podprowadzające, które pochodzą z jednej grupy tanecznej. Kask czerwony podprowadza Dominika. Ona interesuje się tańcem, stąd pewnie jej wizyta na stadionie. Kask niebieski to Maria. Na co dzień interesuje się jazdą konną, amazonka. Kask biały prezentuje Oliwia. Ona z kolei interesuje się naukami ścisłymi, ale głównym jej konikiem jest chemia organiczna. Kask żółty - Roksana, wędrówki górskie i taniec typu aerial hoop. Dziewczyna jest zatem niesamowicie wygimnastykowana.

Ludzie podzieleni

Zważywszy na to, że torowe zmagania nie przynosiły wielu emocji, fani mocno skupili się na ocenie pracy komentatorów. Wśród głosów pojawiły się te pozytywne, sugerujące, że przy starciu o niewielkich emocjach warto czasem spuścić z tonu i zająć czas widza nie tylko torowymi wydarzeniami. Zdecydowana większość osób dość negatywnie wypowiedziało się na temat tego, co usłyszeli podczas spotkania.

Zobacz Sport Interia w nowej odsłonie!

Sprawdź

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama