Reklama

Reklama

Żużel. Ostrovia zbroi się przed startem sezonu. Do drużyny dołączył Patrick Hansen

Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów wzmacnia się przed sezonem 2021. W niedzielę działacze poinformowali o podpisaniu kontraktu z Patrickiem Hansenem. Duńczyk jest niewątpliwie jednym z najbardziej utalentowanych reprezentantów kraju Hamleta ostatnich lat.

Poprzedni sezon 22-latek spędził w odradzającym się klubie z Rzeszowa. Żużlowiec z pewnością zaliczy go do udanych, ponieważ znalazł się wśród trzech najlepiej spisujących się zawodników w barwach „Żurawi”.

Reklama

Żużlowiec z Danii znany jest także na arenie międzynarodowej. Świat usłyszał o nim przy okazji jego występów w Indywidualnych Mistrzostwach Świata Juniorów. W 2016 roku zadebiutował w fantastycznym stylu i zajął znakomite piąte miejsce na koniec zmagań. Świetnie było także w sezonie 2018. Hansen ukończył wtedy cykl na przyzwoitej szóstej pozycji. Reprezentant kraju Hamleta z najlepszymi młodzieżowcami globu ścigał się do 2019 roku.  

Po transferze ambitnego i młodego Duńczyka można już stwierdzić, że ostrowianie budują skład na awans do fazy play-off eWinner 1. Ligi Żużlowej. W barwach klubu z Wielkopolski poza 22-letnim Duńczykiem pojedzie uczestnik cyklu Speedway Grand Prix – Oliver Berntzon. Największą gwiazdę zespołu uzupełnią takie nazwiska jak, chociażby Nicolai Klindt, Tomasz Gapiński i jeszcze rozwijający się Adrian Cyfer.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje