Reklama

Reklama

Żużel. Niedzielne mecze PGE Ekstraligi odwołane!

Pogoda znów pokrzyżowała plany rozegrania meczów PGE Ekstraligi. Tym razem do skutku nie dojdą starcia Moje Bermudy Stali Gorzów z Eltrox Włókniarza Częstochowa oraz Betard Sparty Wrocław z Fogo Unią Leszno.

Oficjalną decyzję w sprawie podjęła PGE Ekstraliga, wydając do tego specjalny komunikat. Powodem przełożenia meczów są niekorzystne prognozy pogody, gdyż zarówno w Gorzowie, jak i Wrocławiu w dniu meczu zapowiadano obfite opady deszczu. Na razie nie wiadomo, w jakim terminie drużyny rozegrają swoje spotkania. Wiadomość z nowymi datami liga ogłosi później.

Tym samym Stal nie podejmie u siebie Włókniarza. Dla częstochowian byłby to mecz próby, gdyż na ten moment gorzowianie wyrastają na głównego faworyta ligi. Podopieczni Piotra Świderskiego muszą z kolei zdobywać punkty, by wciąż liczyć się w walce o fazę play-off.

Reklama

Na razie nie dojdzie także do hitowego pojedynku Sparty z Unią. Przez ostatnie lata rywalizacja ta cieszyła się dużym zainteresowaniem. Wrocławianie zazwyczaj byli najbliżej pokonania swoich rywali. Teraz jednak w szeregach gospodarzy wciąż brakuje Taia Woffindena, co mocno osłabia zespół.

Zobacz Sport Interia w nowej odsłonie!

Sprawdź

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje