Reklama

Reklama

Żużel. Motor - Sparta. Finał PGE Ekstraligi w innym terminie!

Święto żużla w Lublinie odbędzie się w innym terminie. Chodzi oczywiście o pierwszy mecz finałowy PGE Ekstraligi pomiędzy Motorem a Betard Spartą. Zaplanowane na niedzielę spotkanie zostało przełożone na czwartek.

Dwie najlepsze drużyny PGE Ekstraligi muszą poczekać na pierwszą potyczkę finałową. Niedzielny mecz w Lublinie przełożono z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych. Już od samego rana dochodziły wiadomości, że spotkanie Motoru z Betard Spartą zostanie przełożone. Tak się rzeczywiście stało.

"Informujemy, że z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych mecz finałowy Motor Lublin - Betard WTS Sparta Wrocław zostaje przełożony na najbliższy czwartek, 23 września na godzinę 20:00. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność - widzimy się już za 5 dni na Z5!" - czytamy na oficjalnym fanpage'u lublinian na Facebooku. 

Reklama

Faworytem do złotego medalu są wrocławianie, ale lublinianie w tegorocznym sezonie pokonali już w drodze do finału wiele przeszkód. W półfinale uporali się z Moje Bermudy Stalą Gorzów, która w starciu o brąz zmierzy się z ustępującym mistrzem - Fogo Unią Leszno.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje