Reklama

Reklama

Żużel. Mecz Narodów w Łodzi za darmo dla osób, które się zaszczepią

4 września na łódzkiej Moto Arenie odbędzie się Mecz Narodów. Impreza, która powoli może uchodzić za tradycyjną, zakończy sezon żużlowy w Łodzi. Klub podzielił się dziś szczegółowymi informacjami na temat wydarzenia. Co ciekawe, przed zawodami chętni kibice będą mogli się zaszczepić w punkcie zlokalizowanym na terenie obiektu. Każda osoba, która przyjmie szczepionkę, otrzyma bilet na zawody za darmo.

Informację podano dziś podczas briefingu prasowego. O prozdrowotnej inicjatywie powiedział Witold Skrzydlewski, właściciel klubu i jego były prezes. - Jako że sam jestem po przejściach związanych z koronawirusem, apeluję do wszystkich, aby się szczepili. W związku z tym przed Meczem Narodów będzie możliwość zaszczepienia się - tłumaczył decyzję klubu.

Jak przy okazji każdej z poprzednich trzech edycji, tak i w tym roku, zawody zostaną rozegrane w formie czwórmeczu. - W Meczu Narodów pojadą cztery drużyny. Nie możemy operować nazwami krajów, więc na Moto Arenie wystąpią Orły, Wilki, Kangury oraz drużyna europejska. Szczegółowe składy podamy podczas następnego spotkania. Chcemy mieć gwiazdy w każdej z ekip, aby drużyny były wyrównane. Zobaczymy tutaj świetnych zawodników oraz prawdziwe ściganie. Czeka nas impreza, o której będzie się mówić - powiedział Witold Skrzydlewski, cytowany przez stronę internetową łódzkiego klubu.

Reklama

Bardzo tanie bilety

Łódzki klub przygotował bardzo atrakcyjną ofertę biletową. Poza możliwością otrzymania wejściówki za darmo po zaszczepieniu się przed zawodami, bezpłatnie w imprezie mogą wziąć udział również posiadacze karnetów na sezon 2021 oraz osoby, które kupiły bilet na zeszłoroczny Mecz Narodów. Ostatnie kryterium może zaskakiwać, ale jest zrozumiałe. Kibice, którzy pojawili się na meczu w zeszłym roku, ujrzeli zaledwie pięć wyścigów, gdyż zawody przerwano ze względu na opady deszczu. Z tego względu, w ramach rekompensaty, mają darmowe wejście w tym roku.

Jeśli jednak komuś nie przysługuje wstęp za darmo, nic straconego. Bilety dla mężczyzn kosztują 20 zł, a dla kobiet i dzieci 5 zł. Jeśli organizatorom uda się pozyskać ciekawych zawodników, będzie można obejrzeć gwiazdy w promocyjnych cenach, a na takim cenniku skorzystają z pewnością rodziny.

Powtórki z zeszłego roku nie będzie

Zawody rozpoczną się 4 września o godzinie 18:00. Mając w pamięci wydarzenia z poprzedniego sezonu (zawody zakończono po pięciu biegach), działacze łódzkiego Orła zadbali o to, by w tym roku mecz odbył się w pełnym wymiarze. Ustalili oni termin rezerwowy na 5 września i, jak wytłumaczył na konferencji Witold Skrzydlewski, jeśli zawody zostaną przełożone, drużyny wystąpią w tych samych składach, co dzień wcześniej.

Piotr Kaczorek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje