Reklama

Reklama

Żużel. Lindgren w poniedziałek będzie w Polsce. Włókniarz już wynajął mu luksusowy apartament

Fredrik Lindgren, gwiazda Eltrox Włókniarza i PGE Ekstraligi, w poniedziałek przylatuje do Polski, taką informację przekazał nam prezes klubu Michał Świącik. Szwed na razie będzie sam, bez żony i córki. Klub wynajął mu na miesiąc piękny apartament.

PGE Ekstraliga rusza 3 kwietnia, a zawodnicy już wyjechali na tor i trenują przed startem ligi. Eltrox Włókniarz też ma za sobą pierwsze jazdy. Na razie bez Fredrika Lindgrena, ale już wkrótce dołączy on do drużyny. Szwed przylatuje do Polski w czwartek. I już nigdzie w trakcie rozgrywek nie będzie się ruszał, bo planuje zamieszkać w Częstochowie.

W tej chwili trwa remont w mieszkaniu, które kupił Lindgren. Żużlowiec do momentu zakończenia zamieszka w apartamencie w hotelu Arche, który wynajął dla niego klub. Rok temu, gdy była pandemia i zawodnicy zagraniczni musieli stacjonować w Polsce, Lindgren miał w tym samym hotelu pokój, w którym mieszkał ze swoją żoną Caroline Jonas-Dotter. Od tamtego czasu wiele się jednak zmieniło. Para ma dziecko, więc jeśli tylko rodzina dojedzie do Fredrika, to będą mieli więcej przestrzeni życiowej.

Reklama

Miesięczny wynajem apartamentu, to koszt około 12 tysięcy złotych. Niemało, ale przecież chodzi o to, żeby Lindgren i jego rodzina czuli się komfortowo. Do dyspozycji będą mieć 45 metrów kwadratowych (pokój, sypialnia, dwie łazienki) i wiele udogodnień. Kiedy już bliscy dołączą do zawodnika, to nie powinni narzekać.

Warto dodać, że częstochowscy działacze zżyli się z Lindgrenami. Prezes Michał Świącik był na ich ślubie. Z kolei w ubiegłym roku wiele czasu poświęciła Szwedom pani dyrektor klubu Patrycja Świącik-Jeż, córka prezesa. 

Zobacz Sport Interia w nowej odsłonie!

Sprawdź

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje