Reklama

Reklama

Żużel. Kryterium Asów przełożone. Znamy nowy termin

Nie dojdą do skutku zawody zaplanowane na godzinę 18:00. Organizatorzy przegrali z pogodą i byli zmuszeni odwołać rywalizację w 32. Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im. Mieczysława Połukarda. Kolejne podejście do zawodów już jutro, 30 marca, o godzinie 15:00.

Przypomnijmy, że Kryterium Asów wraca po 9-letniej przerwie za sprawą współpracy Abramczyk Polonii Bydgoszcz i firmy One Sport. Organizatorzy podeszli do tematu bardzo poważnie, bo poza faktem samego powrotu, udało się również nawiązać współpracę z Telewizją Polską, a zmagania miały być transmitowane na antenie TVP Sport. Poza tym, została stworzona specjalna strona internetowa, poświęcona historii turnieju.

Na liście startowej znalazły się bardzo ciekawe nazwiska z Bartoszem Zmarzlikiem, Artiomem Łagutą, czy Mikkelem Michelsenem na czele. W międzyczasie doszło na niej do zmian, bo z rywalizacji odpadli Emil Sajfutdinow (Unia Leszno zaplanowała na ten dzień sparing na domowym obiekcie) i Patryk Dudek (do wczoraj przebywał w izolacji po zakażeniu wirusem SARS-CoV-2 i postanowił zostać w Zielonej Górze, żeby przetestować motocykle na domowym owalu). Zastąpili ich Dimitri Berge oraz Kai Huckenbeck. Nie należy się spodziewać, że dojdzie do zmian powrotnych w nowym terminie rozgrywania zawodów.

Reklama

AKTUALIZACJA (16:00): Jak podał na Twitterze dziennikarz TVP Sport, Jakub Kłyszejko, po owocnych negocjacjach wszystkich stron, podjęto decyzję, że zawody odbędą się jutro, 30 marca o godzinie 15:00. Transmisja w TVP Sport.

Zobacz Sport Interia w nowej odsłonie!

Sprawdź

Dowiedz się więcej na temat: żużel | Kryterium Asów

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje