Reklama

Reklama

Żużel. Kask Dominika Kubery na aukcji WOŚP!

Drobne rysy i zatarcia to w przypadku tego przedmiotu dodatkowa wartość! Na aukcji Allegro WOŚP pojawił się kask należący do pięciokrotnego złotego medalisty drużynowych mistrzostw Polski, Dominika Kubery.

Na kasku widnieje logo sponsora, firmy KUKA, jednego z czołowych producentów robotów przemysłowych, systemów sterowania, oprogramowania oraz rozwiązań automatyzacyjnych na świecie.

Jeśli zbieracie unikalne gadżety należące do naszych mistrzów, ten egzemplarz warto mieć w swojej kolekcji. Licytacja trwa do 5.02.2021.

Kubera jest wychowankiem Fogo Unii, który w ostatnim oknie transferowym zdecydował się na zmianę klubu. Jak wiadomo, nie pojedzie w trzech pierwszych meczach, bo Motor Lublin odstąpił od rozmów o ekwiwalencie za wyszkolenie. Żużlowca na pewno będzie brakowało na starcie ligi. Kubera ma na koncie 5 tytułów mistrzowskich z Unią i wiele sukcesów juniorskich. 

Więcej szczegółów tutaj: https://allegro.pl/oferta/kask-zuzlowy-dominik-kubera-logo-kuka-10162317340?fbclid=IwAR1xKud1-VOUUvsOM3Up5f1G09MZw1hRTuCR3GJc0U9bRK9YWF9Sjc5qc6o

Reklama

Zobacz Sport Interia w nowej odsłonie!

Sprawdź!

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy