Reklama

Reklama

Żużel. Jeleniewski w Cellfast Wilkach. Trzeci transfer klubu w jeden dzień!

Ależ tempo narzucił w czwartek prezes Cellfast Wilków Krosno Grzegorz Leśniak! Rano poinformował o podpisaniu kontraktu z Mateuszem Szczepaniakiem, popołudniu ogłosił ściągnięcie Petera Ljunga, a wieczorem doprawił to wszystko Danielem Jeleniewskim!

Beniaminek wszedł do eWinner 1.ligi wyłamując drzwi razem z framugą. Teraz pokazują, że swojego pobytu wcale nie zaczną od ściągania butów. Na zapleczu PGE Ekstraligi czują się już bowiem jak u siebie.

Reklama

Mówi się, że beniaminkom o wiele trudniej jest zbudować optymalny ligowy skład. W Krośnie chyba tego nie wiedzą, bo ich kadra wygląda naprawdę imponująco. Już wcześniej ogłoszono kontrakt uznanego Łotysza - Andrzeja Lebiediewa i pozostanie w drużynie obiecującego 21-latka, Patryka Wojdyły. Transfery Szczepaniaka i Ljunga tylko potwierdziły wysokie aspiracje zespołu z Podkarpacia.

Daniel Jeleniewski to wisienka na krośnieńskim torcie. 37-latek od blisko 10 sezonów udowadnia swoją jakość na pierwszoligowych torach wykręcając rok w rok średnią w granicach 1,7 - 2,1 punktu na bieg. Polak przez 2 ostatnie lata świadczył o sile Orła Łódź.

Dowiedz się więcej na temat: żużel | Wilki Krosno

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje