Reklama

Reklama

Żużel. Janusz Ślączka w nowej roli. Trener ZOOLeszcz DPV Logistic GKM może zamontować ci napęd do bramy garażowej

Znana w żużlowym środowisku firma Nice została głównym sponsorem ZOOLeszcz DPV Logistic GKM-u. Z tej okazji przygotowano konkurs dla fanów grudziądzkiej drużyny. Zwycięzca otrzyma system napędowy do bramy garażowej zamontowany przez samego… Janusza Ślączkę! Trener GKM-u ma też w CV pracę z kadrą Polski. Jeździł z nią jako szkoleniowiec na te imprezy, na które nie mógł pojechać Marek Cieślak.

Firma Nice od dawna aktywnie wspiera sport, przede wszystkim właśnie ten czarny. Przez wiele lat kojarzono ją przede wszystkim z miejsca w nazwie rozgrywek na zapleczu PGE Ekstraligi, które dopiero przed sezonem 2020 oddała zakładom bukmacherskim eWinner. Przedsiębiorstwo nie wycofało się jednak ze świata speedwaya, wciąż organizuje cykl turniejów Nice Cup (juniorzy rywalizują w nim na wylosowanych silnikach) oraz wspiera poszczególne kluby żużlowe. Teraz została głównym sponsorem ZOOleszcz DPV Logistic GKM-u.

Reklama

Kibice "Gołębi" mają teraz szansę na niepowtarzalne przeżycie. Muszą jedynie wysłać swoje zdjęcie w barwach klubowych uchwycone przed swoim garażem oraz napisać dlaczego właśnie przy ich budynku powinien zostać zamontowany napęd sponsora. Na najciekawszą odpowiedź czeka bardzo oryginalna nagroda.

Zwycięzca nie tylko otrzyma bowiem wspomniany napęd, ale również jego nietypowego montera. Będzie nim Janusz Ślączka, świeżo upieczony szkoleniowiec grudziądzan - niezwykle uznany w swoim fachu specjalista, który jeszcze jesienią wywalczył z Wilkami Krosno awans do eWinner 1. Ligi.

Zobacz Sport Interia w nowej odsłonie!

Sprawdź

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje