Reklama

Reklama

Żużel. Hit PGE Ekstraligi. Fogo Unia - Moje Bermudy Stal. Problem z wynikiem testu Martina Vaculika!

Mamy nowe informacje odnośnie wyników badań żużlowców Moje Bermudy Stali przed hitowym meczem PGE Ekstraligi z Fogo Unią Leszno. Okazuje się, że są problemy z wynikiem testu Martina Vaculika. Słowak musi powtórzyć badanie!

Po godzinie 12:00 poinformowaliśmy, że wszyscy zawodnicy Fogo Unii Leszno otrzymali ujemne wyniki na obecność koronawirusa w ogranizmie. O niedzielnym hicie PGE Ekstraligi zadecydują więc badania żużlowców Moje Bermudy Stali Gorzów. Według naszych informacji, pojawiły się problemy z testem Martina Vaculika. Słowak musi powtórzyć badanie, ponieważ otrzymał wynik niejednoznaczny!

Wynik powtórzonego badania Vaculika może mieć ogromne znaczenie dla przebiegu niedzielnego pojedynku. Jeżeli Słowak nie będzie mógł wystąpić, to w składzie pojawi się "gość" Nicolai Klindt, który wspomagał gorzowian już w poprzednim sezonie. 

Reklama

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się jeszcze, że pojawił się problem z wynikiem testu zawodnika spoza czołowej piątki w zespole. Jeśli nawet te informacje się potwierdzą, to mecz i tak nie zostanie odwołany i przełożony na inny termin. Żeby tak się stało, pozytywny wynik musi mieć dwóch zawodników z TOP5, dwóch juniorów z najwyższą średnią bądź dwóch juniorów w sytuacji, gdy po ich zakażeniu trener ma do dyspozycji jednego młodzieżowca.

Jeśli Stal będzie zmuszona jechać bez Vaculika, to może dostać tęgie lanie. Bartosz Zmarzlik jest w świetnej formie, ale to na Fogo Unię nie wystarczy.

Zobacz Sport Interia w nowej odsłonie!

Sprawdź

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje