Reklama

Reklama

​Żużel. eWinner Apator Toruń na obozie w Szczyrku. Lada moment przyjadą bracia Holderowie

Z samego rana żużlowcy eWinner Apatora Toruń wyjechali spod Motoareny na zimowy obóz. Podopieczni Tomasza Bajerskiego będą przygotowywać się do sezonu w Szczyrku. Trener zaplanował dla nich sporo zajęć.

Przed eWinner Apatorem Toruń sezon w PGE Ekstralidze. Trener Tomasz Bajerski zabrał swoich żużlowców na kilkudniowy obóz. Niemal wszyscy dojechali już na miejsce. W Szczyrku na pewno nikt nie będzie narzekał na brak zajęć. Zgrupowanie potrwa do niedzieli (7 marca). - Przygotowaliśmy dla zawodników różne zajęcia - basen, jazdę na nartach, rower, ćwiczenia na sali gimnastycznej, siłownię. Narty biegowe odpadają, bo nie ma tyle śniegu, więc pozostaje nam jazda na nartach zjazdowych - powiedział Interii szkoleniowiec beniaminka.

Reklama

Na Facebooku toruńskiego klubu zostało zamieszone zdjęcie, na którym widoczni są Adrian Miedziński, Paweł Przedpełski, Robert Lambert, Karol Żupiński, Kamil Marciniec i Krzysztof Lewandowski. To jednak nie jest komplet żużlowców przebywających obecnie w polskich górach. - Jeszcze tylko czekamy na braci Holderów. Cała drużyna wtedy będzie w komplecie - dodał nasz rozmówca. 

Tuż po powrocie przyjdzie czas na wyjazd na tor. Ten moment sami zawodnicy lubią najbardziej. Pierwsze próbne okrążenia kręcili już m.in. w Rybniku oraz Ostrowie Wielkopolskim. - My wyjeżdżamy na tor we wtorek 9 marca. Wszystko jest przygotowane. Najpierw musimy jeszcze popracować w Szczyrku - podsumował Bajerski. 

eWinner Apator Toruń na inaugurację PGE Ekstraligi zmierzy się na własnym obiekcie z RM Solar Falubazem Zielona Góra (4 kwietnia). Drużyna z Grodu Kopernika w marcu natomiast sprawdzi sprzęt podczas treningów punktowanych z Arged Malesa Ostrów, Abramczyk Polonią Bydgoszcz oraz Moje Bermudy Stalą Gorzów.

Zobacz Sport Interia w nowej odsłonie!

Sprawdź
Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje