Reklama

Reklama

​Żużel. eWinner 1. Liga. Unia - Arged Malesa. Pech nie opuszcza tarnowian. Rohan Tungate nie wystąpi!

Od początku sezonu Unia Tarnów jeździ osłabiona. Klub z Małopolski co chwilę musi mierzyć się z kontuzjami. Jak na tor wrócił Niels K. Iversen, to urazu nabawił się lider "Jaskółek" - Rohan Tungate. Klub potwierdził, że Australijczyk nie wystąpi w sobotnim meczu z Arged Malesą Ostrów.

Jeszcze przed startem rozgrywek Oskar Bober złamał rękę na treningu, dlatego od pierwszego meczu startuje Alexander Woentin. W trakcie inauguracji sezonu pecha miał Niels K. Iversen. Były uczestnik cyklu Grand Prix upadł i nabawił się kontuzji barku. Jak wrócił na tor, wydawało się że przed Unią Tarnów nadchodzą lepsze czasy. Nic z tych rzeczy - w środku tygodnia w meczu ligi duńskiej urazu doznał Rohan Tungate. 

Unia Tarnów na swojej stronie internetowej potwierdziła, że Austalijczyk nie wystąpi w sobotnim meczu ligowym na własnym torze z Arged Malesą Ostrów. Popularne "Jaskółki" nie przystąpiły jeszcze do żadnego spotkania w pełnym składzie! Efekt doskonale widać w tabeli eWinner 1. Ligi. Drużyna z Małopolski zamyka stawkę z kompletem porażek. Za kilka godzin tarnowianie będą rywalizować bez lidera, więc trudno w tej sytuacji o optymizm. Każda kolejna przegrana przybliża ich do degradacji na najniższy szczebel rozgrywkowy w Polsce. 

Reklama

Żużlowiec jeszcze rano przechodził intensywną rehabilitację, ale stwierdził, że wciąż nie czuje się najlepiej. Mocno obity został przede wszystkim bark. Menedżer Tomasz Proszowski - z powodów pandemicznych - nie będzie miał do dyspozycji także Kima Nilssona. Tungate'a zastąpi Oskar Bober, dla którego będzie to debiut w tarnowskim zespole. 

Początek meczu o godz. 16:00.

Zobacz Sport Interia w nowej odsłonie!

Sprawdź

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje