Reklama

Reklama

Żużel. eWinner 1. liga. Trzy mecze 3. kolejki odwołane. Co z meczem Polonia - Unia?

Zgodnie z oczekiwaniami pogoda sprawiła, że kolejne mecze eWinner 1. ligi zostały odwołane. W czwartek Główna Komisja Sportu Żużlowego przekazała informację o przełożeniu dwóch spotkań - w Krośnie i Gnieźnie.

3. kolejka rywalizacji na zapleczu PGE Ekstraligi już na początku tygodnia stała pod znakiem zapytania. Prognozy pogody we wszystkich miastach gospodarzy były bardzo złe, gdyż dominowało w nich zimno, chmury i opady.

Z tego powodu w środę ROW Rybnik poinformował o odwołaniu sobotniego meczu z Arged Malesą Ostrów Wielkopolski. Dzień później przełożono kolejne pojedynki. Tym razem chodzi o Aforti Start Gniezno - Zdunek Wybrzeże Gdańsk oraz Cellfast Wilki Krosno - Orzeł Łódź.

GKSŻ od razu podał nowe terminy rozegrania meczów. Starcie w Krośnie ma zostać rozegrane 1 maja. Start podejmie wybrzeże 4 maja, natomiast ROW zmierzy się Arged Malesą 10 maja. Wszystkie spotkania będzie można obejrzeć na antenie nSport+.

Reklama

Na razie jedynym nieodwołanym meczem jest poniedziałkowy pojedynek Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Unia Tarnów. W Bydgoszczy również pogoda nie napawa jednak szczególnym optymizmem, dlatego nie można wykluczyć, że i ten pojedynek finalnie odbędzie się w innym terminie.

Zobacz Sport Interia w nowej odsłonie!

Sprawdź

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje