Reklama

Reklama

Żużel. eWinner 1.liga. Sytuacja w Krośnie opanowana. Mecz z Polonią powinien odbyć się bez większych problemów

W niedzielę starcie Cellfast Wilków Krosno z Abramczyk Polonią Bydgoszcz będzie jedynym żużlowym pojedynkiem. Po sobotnich problemach z pogodą pojawiało się jednak realne zagrożenie przełożenia meczu. Menadżer gospodarzy przekonuje nas jednak, że nie jest on zagrożony.

Rozgrywki ligowe nabrały już tempa, lecz nadal pogoda dyktuje sporo warunków. Przekonały się o tym same Wilki, które przełożyły sobotni mecz z Orłem Łódź. Dzień później gospodarze planowo o 16:00 mają zmierzyć się w zaległym spotkaniu z Abramczyk Polonią Bydgoszcz.

Niedziela nie zaczęła się szczególnie udanie, przynosząc w mieście sporo deszczu. Z tego powodu i to starcie stanęło pod znakiem zapytania. Aktualną sytuację pogodową opisał nam Michał Finfa. Menadżer poinformował, że na szczęście opady ustąpiły w godzinach porannych.

Nasz rozmówca przekazał również, iż według prognoz deszcz nie powinien już spaść, więc pod tym względem mecz jest na ten moment niezagrożony. Problemem pozostaje jeszcze przygotowanie nawierzchni, która przyjęła sporo wody. Zdaniem Finfy jeśli prognozy się sprawdzą, klub zdoła przygotować tor do odpowiedniego ścigania.

Reklama

Zobacz Sport Interia w nowej odsłonie!

Sprawdź

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje