Reklama

Reklama

Żużel. eWinner 1. liga. Nie będzie meczów we wtorek. Start - Orzeł odwołane

Kilka godzin temu poinformowano, że kolejny raz przesunięty został mecz ROW-u Rybnik z Arged Malesą Ostrów Wielkopolski. Okazało się, że starcie Aforti Startu Gniezno z Orłem Łódź czeka podobny los. Powodem komplikacji jest oczywiście deszcz i niekorzystne prognozy na dalszą część dnia.

We wtorek planowano rozegrać dwa zaległe spotkania eWinner 1. Ligi. Ranem pojawiła się jednak informacja, że starcie ROW-u z Arged Malesą nie dojdzie do skutku. Odwołanie pojedynku wynikało z prognoz pogody, które zapowiadały deszcz akurat w momencie rozpoczęcia meczu.

GKSŻ nie podał jednak żadnych informacji na temat meczu w Gnieźnie. Stamtąd dochodziły jednak niepokojące wieści. Zdjęcia toru wskazywały na dużą ilość wody wchłoniętą przez nawierzchnię. Deszcz natomiast miał jeszcze kilkukrotnie nawiedzić miasto. Z tego powodu raczej niewielu liczyło, iż spotkanie 1. kolejki w końcu się odbędzie.

Reklama

Kilka godzin później złe przewidywania się sprawdziły, o czym powiadomił nSport na swoim profilu na Twitterze. Wiadomość została potwierdzona przez oficjalny profil eWinner 1. Ligi. Podobnie jak w przypadku ROW - Arged Malesa, tak i w tym przypadku nie jest jeszcze znany kolejny termin spotkania.

Zobacz Sport Interia w nowej odsłonie!

Sprawdź


Dowiedz się więcej na temat: żużel | Aforti Start Gniezno | Orzeł Łódź | sport | eWinner 1. Liga

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje