Reklama

Reklama

​Żużel. eWinner 1. Liga. Nawet prezesa firmy Cellfast zaskoczyły wyniki Wilków

Cellfast Wilki Krosno to rewelacja tegorocznego sezonu w eWinner 1. Lidze. Prezes sponsora tytularnego - Andrzej Galak nie ukrywa, że tak dobre wyniki beniaminka są dla niego niespodzianką. - Pozycja lidera jest na pewno miłym zaskoczeniem i powodem do dumy dla nas, jak i dla każdego kibica Wilków - przyznał.

Drużyna Cellfast Wilków znajduje się na prowadzeniu w tabeli eWinner 1. Ligi. - Wyniki zespołu są bardzo miłą niespodzianką, a szczególnie te wyjazdowe zwycięstwa. Potwierdzają one, że Cellfast Wilki zbudowały mocny skład, który radzi sobie dobrze na własnym stadionie i na wyjazdach również. Pozycja lidera jest na pewno miłym zaskoczeniem i powodem do dumy dla nas, jak i dla każdego kibica Wilków - powiedział Andrzej Galak, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

Czas skupić się na nowym celu?

- Na początku rozgrywek wiedzieliśmy, że liga jest bardzo mocna, co potwierdziło nasze pierwsze spotkanie w Rybniku. To był zimny prysznic, który jeszcze bardziej uzmysłowił nam wszystkim, że poziom eWinner 1. ligi jest niewiarygodnie wysoki. Wnioski zostały wyciągnięte i dzisiaj z niecierpliwością wyczekujemy kolejnych spotkań. Te dotychczasowe dały nam dużo emocjonujących przeżyć i wiele radości - dodał prezes firmy Cellfast. 

Reklama

Przed krośnianami pojawiła się szansa awansu do fazy play-off. - Cele drużyny wyznacza zarząd klubu wraz ze sztabem szkoleniowym. My jako sponsor staramy się nie ingerować w stawiane drużynie zadania. Oczywiście chcielibyśmy utrzymać się na zapleczu PGE Ekstraligi i jesteśmy tego celu bardzo blisko. Trudno dzisiaj wyrokować, jakie wyniki przyniesie cała runda zasadnicza, aczkolwiek udział Cellfast Wilków w fazie play-off jest coraz bardziej prawdopodobny. Mamy wielką nadzieję, że drużyna podtrzyma dobrą passę - skomentował Andrzej Galak. 

Dlaczego postanowili wspierać krośnieński żużel?

Pewnie nie wszyscy o tym wiedzą, że firma Cellfast wspierała krośnieński żużel już wiele lat temu. - To nie jest pierwszy kontakt firmy Cellfast z tą dyscypliną sportu. Na początku lat 90-tych sponsorowaliśmy już krośnieński żużel. Udało się nawet odnaleźć ostatnio kilka zdjęć z tamtego okresu. Nie ukrywam, że żużel jest sportem, któremu od lat kibicują Właściciele i Zarząd spółki. Przy okazji serdecznie pozdrawiamy Pana Bogdana Ciupaka i całą ówczesną drużynę - wspomniał sponsor tytularny klubu z Podkarpacia.

- W projekt Wilki Krosno jesteśmy zaangażowani od samego początku. Zainteresowała nas przedstawiona koncepcja i perspektywiczna wizja budowy klubu na nadchodzące 5 lat. Ponieważ firma Cellfast wywodzi się z Krosna, zadziałał mechanizm patriotyzmu lokalnego. Kluczowa była również osoba Pana Prezesa Grzegorza Leśniaka, który przekonał nas do wsparcia projektu. To między innymi dzięki ogromnemu zaangażowaniu pana prezesa udało się zbudować kompetentny zespół współpracowników oraz profesjonalny, transparentny i stabilnie zarządzany klub - podsumował Galak.

Zobacz nasz codzienny program o Euro - Sprawdź!

Relacja audio z każdego meczu Euro tylko u nas - Słuchaj na żywo!

Dowiedz się więcej na temat: Cellfast Wilki Krosno | Grzegorz Leśniak | eWinner 1. Liga

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje