Reklama

Reklama

Żużel. eWinner 1. liga. Mecz w Rybniku odwołany! Powodem fatalne prognozy

Pogoda nie zamierza pomagać żużlowcom w rozgrywaniu kolejnych spotkań. ROW Rybnik miał podjąć w sobotę Arged Malesę Ostrów Wielkopolski. Rybniczanie już we wtorek poinformowali jednak o przełożeniu spotkania.

Reklama

ROW udanie rozpoczął sezon, pewnie wygrywając z Cellfast Wilkami Krosno. W drugim meczu spadkowicz z PGE Ekstraligi mimo braku Michaela Jepsena Jensena postawił twardy opór Zdunek Wybrzeżu Gdańsk, przywożąc znad morza cenny remis.

Reklama

Na kolejny mecz rybniczanie poczekają trochę dłużej. Odwołano bowiem zaplanowane na sobotę spotkanie. Taka decyzja oczywiście wynika z pogody. W Rybniku wciąż pada, natomiast prognozy zakładają, że deszcz utrzyma się przez najbliższy tydzień. Na razie nie wiadomo, w jakim terminie zostanie rozegrany pojedynek.

Ostrowianie zatem mają sporego pecha do warunków atmosferycznych. W pierwszej kolejce nie doszło do skutku starcie Arged Malesy z Abramczyk Polonią Bydgoszcz. W poniedziałek 12 kwietnia podopieczni Mariusza Staszewskiego przejechali z kolei tylko pięć biegów z Aforti Startem Gniezno, po czym nie udało się kontynuować spotkania.

Ponadto w komunikacie GKSŻ poinformowano o nowych terminach innych spotkań na zapleczu Ekstraligi. Mecz Aforti Startu Gniezno z Orłem Łódź rozpocznie się 29 kwietnia o godzinie 20:15. Wspomniany wcześniej pojedynek Arged Malesy ze Startem zaplanowano z kolei na 3 maja, godzinę 18:00.

Zobacz Sport Interia w nowej odsłonie!

Sprawdź

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL