Reklama

Reklama

​Żużel. eWinner 1. Liga. Abramczyk Polonia ma już 70 sponsorów, ale wciąż czeka na tego najważniejszego

Jak obiecał, tak zrobił. Prezes Jerzy Kanclerz dobił do 70 sponsorów, co stanowi rekord. Abramczyk Polonia Bydgoszcz nie zwalnia tempa i szuka kolejne firmy zainteresowane współpracą. Nad Brdą - zresztą nie tylko tam - czekają jednak na tego najważniejszego sponsora.

Abramczyk Polonia Bydgoszcz pochwaliła się pobiciem rekordu. Jerzy Kanclerz ma już do 70 sponsorów. - Każdemu z osobna dziękuję za wsparcie okazane żużlowej Polonii. Wszyscy wiemy, w jak trudnym czasie przyszło nam nie tylko rozgrywać sezon 2020, ale także przygotowywać się do rozgrywek 2021. Dlatego tym bardziej pragnę podziękować wszystkim firmom, które zdecydowały się sponsorować bydgoski klub - powiedział prezes bydgoszczan, cytowany przez oficjalny serwis klubu.

Jerzy Kanclerz od momentu przejęcia bydgoskiego klubu kładzie duży nacisk na poszukiwanie darczyńców. - Cieszy mnie fakt, że udało się pobić zeszłoroczny wynik i na naszym pokładzie mamy już ponad 70 firm. Większych, mniejszych, ale tak samo ważnych. Bo wkład każdej z nich jest niezwykle cenny - dodał. W Bydgoszczy - zresztą nie tylko tam - czekają na najważniejszego sponsora. 

Reklama

- Cały czas jednak czekam na Sponsora nr 1 - tego najważniejszego, tego, który od zawsze jest i utożsamia się z Polonią Bydgoszcz - na Was, Kibiców! Wierzę, że już niebawem będziemy mogli zobaczyć się na stadionie przy Sportowej 2 i wspólnie oglądać wspaniałe żużlowe widowisko. Pamiętamy o każdej osobie, która zakupiła karnet. Zgodnie z obietnicą, w przypadku, gdy pierwszy mecz w Bydgoszczy odbędzie się bez kibiców, posiadacze karnetów w jego ramach otrzymają bezpłatny wstęp na finał Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów. O kolejnych opcjach będziemy informować na bieżąco - podsumował prezes i właściciel Abramczyk Polonii.

Zespół znad Brdy czeka na pierwszy mecz sezonu. Wszystkie dotychczasowe spotkania w eWinner 1. Lidze zostały przełożone.

Zobacz Sport Interia w nowej odsłonie!

Sprawdź
Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje