Reklama

Reklama

Żużel. Co Cellfast Wilki mogą zyskać zaczynając sezon eWinner 1. Ligi w Rybniku

Znamy terminarz eWinner 1. Ligi. – Co mecz, to hit. A najlepsze jest to, że  w żadnym nie sposób wskazać faworyta. Tak ciekawej pierwszej ligi chyba jeszcze nie mieliśmy. No i Wilki wcale nie muszą stracić na tym, że inaugurację mają na wyjeździe – mówi były prezes Arged Malesa TŻ Ostrovia Radosław Strzelczyk.

Radosław Strzelczyk skomentował na polskizuzel.pl terminarz eWinner 1. Ligi. Przyznał, że już po listopadowym oknie transferowym był pewny, że kibice mogą się szykować na wielkie emocje, bo składy są niezwykle wyrównane i praktycznie w każdym meczu trudno wskazać faworyta. Równy poziom, zdaniem Strzelczyka, sprawia że już od 1. kolejki będzie się działo.  

Reklama

- A hitem inauguracji będzie według mnie mecz Unii Tarnów ze Zdunek Wybrzeżem. Unia w tym roku wygrała na dzień dobry w Gdańsku, ale teraz każde rozwiązanie jest możliwe. Nie potrafiłbym wskazać faworyta, bo choć Unia ma Tungate’a oraz Iversena, to jednak Wybrzeże tez się wzmocniło. W Tarnowie nudy nie będzie. Moja Ostrovia też ma ciekawy mecz w Bydgoszczy - twierdzi Radosław Strzelczyk.

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie!

Sprawdź!

Niespodzianką w nowym terminarzu jest to, że beniaminek nie zainauguruje sezonu na własnym torze. Wszystko związane jest z niezbędnymi pracami na obiekcie Cellfast Wilków Krosno. Strzelczyk widzi w tym pozytywy. - Ostrovia jako beniaminek też miała wyjazd i muszę powiedzieć, że to ma swoje plusy. Mniejszy stres jest. Wiadomo, jak inauguracja, na dokładkę w domu, to człowiek chce się pokazać, więc jest to napięcie. Na wyjeździe lżej. Aczkolwiek pewnie Wilki, gdyby mogły, wolałyby jechać u siebie, bo to byłoby lepsze biznesowo. Można na takim meczu zarobić - dodaje Strzelczyk.

------------------------------------------------

Samochód 20-lecia na 20-lecie Interii!

ZAGŁOSUJ i wygraj 20 000 złotych - kliknij.

Zapraszamy do udziału w 5. edycji plebiscytu MotoAs. Wyjątkowej, bo związanej z 20-leciem Interii. Z tej okazji przedstawiamy 20 modeli samochodów, które budzą emocje, zachwycają swoim wyglądem oraz osiągami. Imponujący rozwój technologii nierzadko wprawia w zdumienie, a legendarne modele wzbudzają sentyment. Bądź z nami! Oddaj głos i zdecyduj, który model jest prawdziwym MotoAsem!


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje