Reklama

Reklama

Żużel. Betard Sparta wzmocni sztab. Menadżer OK Bedmet Kolejarza na celowniku

Piotr Mikołajczak, czyli człowiek, który odmienił OK Bedmet Kolejarza Opole, ma po sezonie trafić do Betard Sparty Wrocław. Walcząca o finał Sparta straciła dyrektora Krzysztofa Gałandziuka, więc prezes Andrzej Rusko szuka człowieka, który mógłby go zastąpić. Mikołajczak byłby świetnym uzupełnieniem duetu Greg Hancock, Dariusz Śledź.

Piotr Mikołajczak został menadżerem OK Bedmet Kolejarza Opole i w kilka miesięcy stworzył świetnie funkcjonujący zespół. W niedzielę Kolejarz ma jechać pierwszy mecz o awans do eWinner 1. Ligi, a rywalem opolan będzie niemiecki MF Trans Landshut Devils.

Kolejarz Opole na odejściu Mikołajczaka straci

Ludzie związani z opolskim klubem nie kryją, że odejście Mikołajczaka byłoby ogromną stratą, bo to jest ta osoba, która siedzi na stadionie od rana do wieczora i dba o najdrobniejsze detale związane z funkcjonowaniem drużyny. Zasługą Mikołajczaka jest choćby to, że tor w Opolu był sprzymierzeńcem miejscowej drużyny.

Reklama

Za rok sprawnego menadżera może już jednak nie być w Opolu. Betard Sparta mocno kusi. Niektórzy twierdzą, że te przenosiny są praktycznie przesądzone.

Wiązany ze Spartą menadżer mówi: zobaczymy

- Różne informacje krążą - mówi nam Mikołajczak. - Gdzie będę za rok? Zobaczymy po sezonie. Mam kilka ofert. Nie wykluczam jednak, że może być i tak, że zrobię sobie dłuższą przerwę od żużla. Zobaczymy. Teraz skupiam się na finale i to jest dla mnie priorytet.

Wypowiedź Mikołajczaka można chyba potraktować, jako takie klasyczne: nie potwierdzam, nie zaprzeczam. Z pewnością jego wejście do sztabu Sparty byłoby jego dużym wzmocnieniem i sukcesem prezesa Andrzej Rusko. Bo jednak obecnie prowadzącemu zespół Dariuszowi Śledziowi przytrafiały się błędy. Najpoważniejszy w Grudziądzu, gdzie Sparta przegrała przez taktyczną pomyłkę Śledzia. Wtedy wrocławianie nie przegrali wyścigu przed nominowanymi i stracili szansę na podwójną rezerwę taktyczną w ostatnich dwóch wyścigach.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje