Reklama

Reklama

Żużel. 90 minut z gwiazdami Włókniarza. Prezentacja bez Martyniuka, ale na siedem kamer

26 lutego Eltrox Włókniarz Częstochowa robi prezentację drużyny inną niż wszystkie dotychczasowe. Nie będzie Zenona Martyniuka śpiewającego „Przez twe oczy zielone”, ani wiwatującego tłumu kibiców pod sceną, na którą będą wychodzili zawodnicy. Fani zobaczą show, nie wychodząc z domu.

Czasy koronawirusa wymuszają szukanie nowych rozwiązań. Michał Świącik, prezes Elltrox Włókniarza zobaczył na Polsacie Galę Mistrzów Sportu i postanowił zrobić coś podobnego, tyle że z udziałem zawodników swojej drużyny.

Reklama

- Cała impreza odbędzie się w zaostrzonym reżimie sanitarnym - wyjaśnia Świącik. - Na Sali balowej dla 400 osób pojawi się ich 40, góra 50 osób. Poza żużlowcami będą realizatorzy i kilkanaście osób z klubu. Przy stolikach na 12 osób będą siedziały trzy. Z zachowaniem dystansu dwóch, trzech metrów.

Transmisja prezentacji, która w poprzednich latach, w przypadku Włókniarza była wielkim show, odbędzie się na klubowym YouTubie, Facebooku, a także na kanale internetowej telewizji, która będzie wydarzenie relacjonować. - Wszystko zostanie pokazane na siedem kamer, a całość poprowadzą Tomasz Lorek oraz Irek Bieleninik.

Impreza potrwa maksymalnie 90 minut. Nie będzie, jak w poprzednich latach, muzycznych przerywników. -Mogliśmy to załatwić, ale uznaliśmy, że 90. minut to i tak długo - komentuje Świącik. - Poza tym będzie więcej czasu na prezentację zawodników. Pojawią się też pytania od kibiców. Zostanie stworzone takie odrębne studio, gdzie będą się pojawiali żużlowcy i ważne osobistości. Każdy będzie mógł zapytać, o co tylko chce - kończy prezes.

Prezentacja odbędzie się 26 lutego. Start programu o 18.50.

Zobacz Sport Interia w nowej odsłonie!

SprawdźReklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje