Reklama

Reklama

Zmarzlik posadził syna na motocykl. Sparta już wysyła kontrakt

- Nawet zakola ma jak tata – piszą zachwyceni kibice pod zdjęciem, które Bartosz Zmarzlik wrzucił na Instagrama. Mistrz świata pozuje z 8-miesiecznym synkiem Antosiem, którego sadza na żużlowym motocyklu. – Jeszcze trochę i sięgnie do kierownicy – pisze dumny tata.

Bartosz Zmarzlik zaczął przygodę z żużlem w wieku 7 lat. Swojego synka też już przygotowuje do obcowania z motocyklami.

Syn Zmarzlika na motocyklu. Kibice żartują, że Sparta Wrocław szykuje kontrakt

Urodzony w marcu tego roku Antek zapozował z tatą do zdjęcia na motocyklu. - Jaki cudny maluch - zachwyca się paulinka_0610. - Rośnie mały mistrz - zwraca uwagę sylwester_s_. - Zakola ma po tacie - zwraca uwagę kamiloo113. - WTS (Sparta Wrocław - dop. red.) już wysyła kontrakt - pisze howisjakjest.

Mistrz opatrzył zdjęcie z synem opisem Zmarzlik Team i do hasztagu #BZ95 dodał #AZ21. I choć fotka wzbudziła wiele emocji i przypadła kibicom do gustu, to jeszcze sporo czasu upłynie, nim przekonamy się, czy syn pójdzie w ślady ojca. Z pewnością miałby świetnego nauczyciela, ale do żużla potrzeba czegoś więcej.

Reklama

Antoś musi poczekać, na razie rządzi tata Bartosz Zmarzlik

Antoś rośnie jednak jak na drożdżach, więc ani się rodzice obejrzą, aż wsiądzie na rowerek biegowy, który dostał w prezencie od szpitala wojewódzkiego w Gorzowie. Co będzie dalej, to się okaże. Za rok na ustach wszystkich będzie z pewnością Bartosz, który będzie próbował wrócić na tron mistrza świata.

A już za chwilę kibice będą mogli pomóc Bartoszowi w zajęciu dobrego miejsca w 87. Plebiscycie Przeglądu Sportowego na Sportowca Roku. Po ubiegłorocznym piątym miejscu jest niedosyt, aczkolwiek 108 tysięcy 610 zdobytych punktów robiło wrażenie.Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje