Reklama

Reklama

Zatrzymanie żużlowca Moje Bermudy Stali Gorzów? 22-latek był pijany, miał znieważyć policjanta

25 lutego policja zatrzymała w Kamieniu Wielkim w powiecie gorzowskim 22-latka, który hałasował i zakłócał porządek. W trakcie akcji znieważył funkcjonariuszy. Komisarz Grzegorz Jaroszewicz dodaje, że miał też naruszyć nietykalność. Policja nie chce potwierdzić danych, ale z naszych informacji wynika, że chodzi o Rafała K., zawodnika klubu żużlowego Moje Bermudy Stal Gorzów.

Interwencja policji w Kamieniu Wielkim miała związek z zakłócaniem porządku. W trakcie akcji zatrzymano hałasującego 22-latka. Miał on też naruszyć nietykalność funkcjonariusza. Z jego ust padły też słowa, które znieważyły policjanta.

Zatrzymany został przebadany alkomatem. Miał 1,5 promila. Na razie postępowanie jest prowadzone pod kątem naruszenia nietykalności i znieważenia funkcjonariusza.

Gdy zadzwoniliśmy na komendę zatrzymany wciąż trzeźwiał. Policja nie podaje ani nie potwierdza jego danych osobowych. Z naszych informacji wynika jednak, że chodzi o Rafała K., zawodnika klubu żużlowego Moje Bermudy Stal Gorzów.  

Reklama

- Za tego rodzaju wykroczenie grozi od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności, ale zwykle daje się grzywnę i karę więzienia 6 miesięcy w zawieszeniu. Zwłaszcza jeśli to był pierwszy raz - mówi nam prawnik Jerzy Synowiec.

Zobacz Sport Interia w nowej odsłonie!

Sprawdź

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama