Reklama

Reklama

Zapowiedź XVII kolejki żużlowej ekstraklasy

Już w najbliższą niedzielę rozegrana zostanie kolejna runda żużlowej ekstraklasy. Hitem będzie pojedynek pojedynek w Bydgoszczy, w którym tamtejsza Polonia zmierzy się z Unią Leszno.

Polonia Bydgoszcz - Unia Leszno

Bez wątpienia najważniejszy mecz obu zespołów zespołów tym sezonie. Drużyna, która wygra będzie miała największe szanse na wywalczenie DMP. Gospodarze zapowiadają start w najsilniejszym składzie. Trener Polonii, Andrzej Koselski wyklucza zastąpienie słabego w ostatnim meczu Jacka Golloba - Toddem Wiltshirem. W zespole gości ujrzymy najlepszych zawodników, choć niewykluczone, że w ostatniej chwili Jacka Rempałę zastąpi Czech, Ales Dryml.

Nasz typ: 46: 44

Włókniarz Częstochowa - WTS Wrocław

Reklama

Po porażce ostatniej Unią Leszno przed Włókniarzem kolejny ciężki egzamin. Do Częstochowy przyjeżdża Atlas Wrocław, który doskonale potrafi jeździć na częstochowskim obiekcie. Czy tak będzie i tym razem? Wszystko wskazuje, że ta. Gospodarze wystąpią bez Grzegorza Walaska, zespół gości awizuje najsilniejszy skład z Hancockiem i Nichollsem na czele - Jedziemy po dwa punkty, liga się nie skończyła i trzeba walczyć do końca. Jeszcze wszystko jest teoretycznie możliwe - mówi szkoleniowiec WTS, Marek Cieślak.

Nasz typ: 39: 51

Apator Toruń - Wybrzeże Gdańsk

Spotkanie bez historii. Zarówno Toruń jak i Gdańsk znają lokaty, które zajmą po zakończeniu sezonu. Trudno się tym samym spodziewać aby kibice doczekali się emocji w pojedynku jeszcze aktualnego mistrza Polski z jednym z najsłabszych zespołów ekstraligi.

Nasz typ: 60: 30

Stal Gorzów - Polonia Piła

Jeszcze przed tygodniem byłoby to spotkanie w którym można by było spodziewać się emocji. Po przegranej Gorzowa z Gdańskiem wszystko stało się jasne. To właśnie gospodarze opuszczą szeregi ekstraligi. Tym samym niedzielne spotkanie będzie dla Stali spotkaniem o honor i niewykluczone, że zawodnicy będą próbowali udowodnić, iż spadek im się nie należy.

Nasz typ: 38:52

Dowiedz się więcej na temat: Unia Leszno | pojedynek | Leszno | polonia | kolejka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje