Reklama

Reklama

Zapowiedź VI kolejki żużlowej ekstraklasy

Już jutro kolejne spotkania żużlowej ekstraligi. Najciekawiej zapowiada się spotkanie w Pile gdzie tamtejsza Polonia podejmowała będzie swoją bydgoską imienniczkę.

Spotkanie w Pile będzie niewątpliwie hitem kolejki. Niepokonani do tej pory Bydgoszczanie będą starali się kontynuować zwycięską passę, z kolei gospodarze po porażce w Częstochowie nie mogą sobie pozwolić na kolejną stratę punktów.

- Do Piły jedziemy walczyć o punkty. Mecz z Lesznem pokazał, że każde spotkanie jest bardzo ciężkie i w każdym trzeba maksymalnie się sprężyć. Mamy na pewno szanse na wygraną, ale mecz będzie z pewnością zacięty do ostatniego biegu - twierdzi trener Bydgoszczan, Andrzej Koselski.

- Porażka w Częstochowie podziała na nas jak zimny prysznic. W meczu z Bydgoszczą zrobimy wszystko aby wygrać, ale niewątpliwie czeka nas ciężkie zadanie - mówi trener gospodarzy, Czesław Czernicki.

Reklama

Ciekawie może być również w Gorzowie, gdzie Stal po zwycięstwie w Gdańsku tym razem walczyła będzie z Atlasem Wrocław. Emocji nie powinno zabraknąć również w Lesznie gdzie Unia zmierzy się z Włókniarzem Częstochowa. W ostatnim spotkaniu Apator podejmuje Wybrzeże i trudno oczekiwać aby wydarzyła się tu niespodzianka w postaci wygranej gości.

Pary VI kolejki

Polonia Piła - Polonia Bydgoszcz

Nasz typ: 43: 47

Stal Gorzów - Atlas Wrocław

Nasz typ: 42:48

Apator Toruń - Wybrzeże Gdańsk

Nasz typ: 55:35

Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa

Nasz typ: 51:39.

Dowiedz się więcej na temat: kolejka | polonia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy