Reklama

Reklama

Zapowiedź 2. kolejki żużlowej ekstraklasy

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się druga kolejka spotkań ligi żużlowej. Poniżej prezentujemy nasze opinie na temat poszczególnych spotkań.

Polonia Bydgoszcz - Włókniarz Częstochowa

Bez wątpienia jedno z ciekawszych spotkań nadchodzącej kolejki. Bydgoszczanie po porażce z Zieloną Górą będą robili wszystko aby wygrać przed własną publicznością, z kolei goście awizują najsilniejszy skład i zapowiadają iż tym razem uda im się pokonać na wyjeździe zespół mistrzów Polski. Niedzielny mecz to ostatnia szansa rehabilitacji dla Todda Wiltshira po kompromitującym występie w pierwszej kolejce.

Przypuszczalne składy:

Polonia - T. Gollob, J. Gollob, Loram, Wiltshire, Kowalik, Stanisławski, Czechowski, Robacki

Reklama

Włókniarz - Ułamek, Sullivan, Jonsson, Holta, Walasek, Czerwiński, Tomczyk, Pietrzyk,

Zdaniem trenera:

Andrzej Koselski (Polonia ) - Mamy nadzieję, że po słabym występie w Zielonej Górze teraz staniemy na wysokości zadania i pokonamy zespół z Częstochowy.

Nasz typ: 46: 44

Unia Leszno - Apator Toruń

Mecz w Lesznie to hit kolejki. Zespół leszczyńskiej Unii na własnym torze zawsze zyskuje na wartości, z kolei prezes rywali zapowiadał przed sezonem, że będzie kroczył od zwycięstwa do zwycięstwa. Niewykluczone jednak, że "Aniołom" już w niedzielę może "powinąć" się noga. Goście sprowadzają Rickardssona i Crumpa, z kolei drugi obcokrajowiec gospodarzy Lukas Dryml po kompromitującym występie w Częstochowie już od soboty będzie przygotowywał się do spotkania.

Przypuszczalne składy:

Unia - Adams, Dryml, Rempała, Baliński, Dobrucki, Jankowski, Kasprzak, Łukaszewicz

Apator - Rickardsson, Crump, Bajerski, Sawina, Jaguś, Ząbik, M. Jaguś, Protasiewicz

Zdaniem trenera:

Jan Krzystyniak (Unia) - Będzie to ciężki mecz, goście przyjeżdżają po wygraną, ale wierzę, że moi zawodnicy po porażce w Częstochowie się odbudują i pokażą swoją prawdziwą wartość w tym sezonie.

Nasz typ: 42: 48

Wybrzeże Gdańsk - Polonia Piła

Mecz zespołów, które w tym sezonie będą walczyły o utrzymanie w lidze. Zespół z Gdańska jeśli przegra będzie postawiony w bardzo trudnej sytuacji. Goście po porażce z Wrocławiem wierzą, że z Gdańskiem sobie poradzą i odniosą pierwsze w tym sezonie zwycięstwo. Mimo słabych występów w ostatnim meczu, trener gości - Czesław Czernicki awizuje skład z Havelockiem i Lyonsem.

Przypuszczalne składy:

Wybrzeże - Eriksson, Fajfer, Chrzanowski, Kościecha, Cieślewicz, Giżycki, M. Cieślewicz, Dera

Polonia - Lyons, Havelock, Pecyna, Kowalski, Franków, Gapiński, Miśkowiak, Szczepaniak

Nasz typ: 43: 47

Atlas Wrocław - ZKŻ Zielona Góra

Zespół Atlasu inauguruje rozgrywki na własnym torze spotkaniem z Zieloną Górą, która w zeszłym tygodniu pokonała zespół z Bydgoszczy. Teraz działacze ZKŻ liczą iż powalczą o punkty we Wrocławiu. Goście awizują najsilniejszy skład z Hamillem i Janniro w składzie. Wątpliwe jest jednak aby wystarczyło to do pokonania zespołu z Wrocławia.

Przypuszczalne składy:

Atlas - Hancock, Nicholls, Cegielski, Jędrzejak, Drabik, Hampel, Bogińczuk, Słaboń

ZKŻ - Hamill, Janniro, Świst, Okoniewski, Huszcza, Kurmański, Stojanowski, Kłopot

Nasz typ: 52: 38

Dowiedz się więcej na temat: mecz | goście | polonia | kolejka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje