Reklama

Reklama

"Wstyd wyjeżdżać z Tarnowa"

"Lider mojej ekipy robi praktycznie zero, bo nie wygrał z nikim, to samo mój obcokrajowiec. Nie mogę znaleźć nic na usprawiedliwienie. No cóż, wstyd wyjeżdżać z Tarnowa" - wyznał po meczu w Tarnowie trener Atlasu Wrocław, Marek Cieślak.

"Przecież, to są zawodnicy z Grand Prix, światowa czołówka. Ja rozumiem, ze można przegrać z Tomkiem Gollobem czy Tonym Rickardssonem, ale przegrać z Grześkiem Rempałą czy innym zawodnikiem - nie rozumiem. Eksperymentowaliśmy przeciwko, powiedzmy najlepszej drużynie w Europie, i słono za to zapłaciliśmy. Młodzi zawodnicy nie umieją utrzymać stabilnej formy, mają zawahania, brak objeżdżenia. Liga polska jest liga bardzo specyficzna, wymaga dużego zaangażowania technicznego, ciężko dobrać właściwe maszyny. W rewanżu będziemy chcieli poprawić swój wizerunek. Musimy również wyciągnąć wnioski na przyszły sezon, mamy naprawdę mocną ekipę, ale czegoś jeszcze brakuje..." - stwierdził opiekun drużyny z Wrocławia.

Reklama

W zupełnie odmiennych nastrojach był szkoleniowiec "Jaskółek" Marian Wardzała. "Wszystko układało się fantastycznie, tor był przygotowany perfekcyjnie, a moi chłopcy czuli się jak u siebie. To nasz największy atut, możemy przyjmować najmocniejsze drużyny i przy tak przygotowanej nawierzchni możemy rozbić każdego. Teraz musimy przejechać mecz we Wrocławiu i myśleć co dalej" - podsumował trener mistrzów Polski.

Michał Kita, Tarnów

Zobacz wyniki i zdobywców punktów w ostatnich spotkaniach ekstraligi w naszym serwisie NA ŻYWO

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy