Reklama

Reklama

Włókniarz Częstochowa - GKM Grudziądz: o której? Gdzie oglądać w tv i online stream? (transmisja)

zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa - ZOOleszcz GKM Grudziądz to spotkanie 6. kolejki PGE Ekstraligi i odbędzie się w piątek 20 maja. Sprawdź, o której godzinie dzisiaj początek meczu Częstochowa - Grudziądz. Gdzie oglądać transmisję spotkania Włókniarz - GKM w tv i online live stream? Tekstowa relacja "na żywo" na sport.interia.pl.

Zarówno zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa, jak i ZOOleszcz GKM Grudziądz zanotowały w tym sezonie po dwie wygrane oraz trzy porażki w zmaganiach PGE Ekstraligi. Włókniarz to po pięciu kolejkach czwarta drużyna tabeli z dorobkiem czterech punktów. GKM także ma na koncie cztery "oczka", lecz ma gorszy bilans małych punktów i znajduje się na szóstej pozycji (wyżej jest jeszcze Betard Sparta Wrocław). Transmisja meczu Włókniarz Częstochowa - GKM Grudziądz w telewizji na kanale Eleven Sports 1 oraz w Internecie na Polsat Box Go oraz elevensport.pl.

Reklama

Żużel. PGE Ekstraliga. O której godzinie początek meczu Włókniarz Częstochowa - GKM Grudziądz?

Spotkanie zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa - ZOOleszcz GKM Grudziądz zostanie rozegrane w piątek 20 maja. O której godzinie początek? Mecz Włókniarz - GKM rozpocznie się o godzinie 20.30. W poprzedniej kolejce Włókniarz Częstochowa przegrał w Gorzowie z Moje Bermudy Stalą Gorzów 40:50. Najlepszym zawodnikiem "Lwów" był Leon Madsen, który w sześciu startach uzbierał 12 "oczek". GKM Grudziądz po bardzo zaciętym spotkaniu przegrał na własnym obiekcie w derbach regionu z For Nature Solutions Apator Toruń 44:46. Najwięcej "oczek" dla GKM-u zdobył Nicki Pedersen - 17. 

Czytaj również: Wleciał samolotem do tunelu i pokonał go z prędkością 245 km/h [WIDEO]

Włókniarz - GKM. Gdzie oglądać transmisję PGE Ekstraligi w tv?

Włókniarz Częstochowa dotychczas odjechał dwa ligowe spotkania na własnym terenie, triumfując tylko raz - z Betard Spartą Wrocław. Na inaugurację sezonu PGE Ekstraligi "Lwy" uległy Unii Leszno 44:46. GKM Grudziądz na wyjeździe zanotował zwycięstwo - z Arged Malesą Ostrów 55:35 oraz przegrał w Lublinie z Motorem 33:57. Transmisja meczu Włókniarz - GKM w tv na kanale Eleven Sports 1.

Zobacz też:

Żużel. Częstochowa - Grudziądz. Gdzie obejrzeć online live stream? (Transmisja)

Transmisja meczu zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa - ZOOleszcz GKM Grudziądz online live stream na Polsat Box Go i elevensports.pl. Rywalizację Częstochowa - Grudziądz można oglądać również na urządzeniach mobilnych. Relacja i wynik starcia Włókniarz - GKM na sport.interia.pl. 

Czytaj również: Potężne osłabienie GKM-u. Lider z dziurą w płucu

Kiedy i o której godzinie początek meczu zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa - ZOOleszcz GKM Grudziądz? Piątek 20 maja, godzina 20.30. Transmisja TV Włókniarz - GKM: Eleven Sports 1. Gdzie obejrzeć online live stream z meczu Częstochowa - Grudziądz? Polsat Box Go, elevensports.pl. Relacja i wynik: sport.interia.pl.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL