Reklama

Reklama

W Bydgoszczy zaskoczeni, ale szczęśliwi

- Pierwsze miejsce jest niespodzianką, chociaż jak życie pokazało w sporcie wszystko jest możliwe - powiedział o wygraniu rundy zasadniczej ekstraligi żużlowej Bogdan Sawarski, prezes Polonii Bydgoszcz.

- Zakładaliśmy czwarte miejsce, skoro jesteśmy w czołówce i to jeszcze na pierwszym miejscu, to rewelacja - dodał szczęśliwy sternik klubu z Bydgoszczy.

- Teraz przed nami miesiąc przerwy, musimy porozmawiać z chłopakami, jak ten czas zagospodarować. Nie ma problemu z trzema zawodnikami jeżdżącymi w ligach zagranicznych, natomiast reszcie zorganizujemy sparingi. Chcielibyśmy to zrobić na torach podobnych do tych w Częstochowie i Lesznie. Jeżeli damy radę finansowo, to załatwimy chłopakom trzy- czterodniowy wyjazd relaksacyjny, aby odpoczęli od motorów. Liga w tym roku jest bardzo wyrównana i będę szczęśliwy, jak uplasujemy się powyżej czwartego miejsca - stwierdził Sawarski.

Reklama

- Teraz czekamy na przeciwnika. Każde miejsce będzie nas satysfakcjonować a pozycja medalowa będzie sukcesem nie tylko dla nas, ale i całej Bydgoszczy - powiedział Piotr Protasiewicz.

Maciej Borowski Bydgoszcz

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy