Reklama

Reklama

Tomek i Jacek trenują osobno

Tomek i Jacek Gollobowie rozpoczęli w tym tygodniu treningi na torze. Zawodnicy Unii Tarnów wbrew pozorom nie przygotowują się razem.

Lider "Jaskółek" - Tomek - jeździł na swoim ulubionym obiekcie w Bydgoszczy, zaś Jacek pierwsze kółka pokonywał w Grudziądzu.

Reklama

"Wczoraj pokręciłem parę kółek na torze w Grudziądzu i także dziś będę chciał podocierać swój nowy sprzęt. Są to pierwsze jazdy w tym roku i trzeba uważać żeby nie nabawić się jakiegoś niepotrzebnego urazu. Wybieram się w niedzielę do Gdańska na sparing i zobaczymy jak to będzie. Jeśli po tych treningowych jazdach będę czuł się na siłach to wystąpię w składzie, jeśli nie to potraktuję to bardziej treningowo" - mówi Jacek Gollob na łamach oficjalnego serwisu Unii Tarnów.

Bardziej utytułowany z braci - Tomek - w Bydgoszczy pojawił się dzień wcześniej. W środę wziął tam udział w pierwszym tegorocznym treningu.

Żużlowcy Unii Tarnów w najbliższą niedzielę wybierają się do Gdańska, by tam wziąć udział w sparingu z miejscowym Lotosem. W spotkaniu nie wystąpi raczej uczestnik cyklu Grand Prix. "Jaskółki" stanął do potyczki w bardzo okrojonym składzie. Na czele ekipy stać będą Jacek i Marcin Rempała.

Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17.30.

Konrad Chudziński

Dowiedz się więcej na temat: Tarnów

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama