Reklama

Reklama

Słaby Pecyna

Jak na razie nie ma powodów do zadowolenia Krzysztof Pecyna, który broni barw angielskiego Wolverhampton. W spotkaniu z Belle Vue zawodnik z Polski zapisał na swoim koncie zaledwie cztery punkty.

Jak na razie nie ma powodów do zadowolenia Krzysztof Pecyna, który broni barw angielskiego Wolverhampton. W  spotkaniu z Belle Vue zawodnik z Polski zapisał na swoim koncie zaledwie cztery punkty.

Mecz zakończył się zwycięstwem Belle Vue 50:40. Najlepszym zawodnikiem spotkania był Jason Crump, który zdobył piętnaście punktów i po raz kolejny zasygnalizował wysoką dyspozycję w jakiej się znajduje.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy