Reklama

Reklama

Sędzia posłuchał prośby premiera. To dla niego zrobił

Krzysztof Meyze, żużlowy sędzia, po godzinach zajmuje się dłubaniem w drewnie. Wyszukuje w stolarni deski z odpadów i robi z nich zegary, świeczniki, ozdoby i deski dla kucharzy. Meyze sprzedaje swoje produkty w internecie. Właśnie kusi obniżką o 5 złotych. – Na prośbę premiera – pisze Meyze nawiązując do wystąpienia Mateusza Morawieckiego, który ogłaszając wprowadzenie tarczy antyinflacyjnej 2.0, zaapelował o obniżkę cen produktów.

- Nie można być obojętnym na tak gorącą prośbę - pisze sędzia Krzysztof Meyze na Instagramie. - Od dziś do końca stycznia na hasło tarcza antyinflacyjna wszystkie produkty o 5 złotych taniej - dodaje, nawiązując do niedawnych słów premiera Mateusza Morawieckiego.

Sędzia Meyze posłuchał apelu premiera Morawieckiego

- Apeluję do wszystkich przedsiębiorców, którzy handlują towarami żywnościowymi, produktami spożywczymi i odpowiednie obniżenie cen produktów o 5 złotych - mówił szef polskiego rządu, prezentując tarczę antyinflacyjną, a Meyze poczuł się wywołany do tablicy i stanął w jednym szeregu z tymi, którzy mniej lub bardziej poważnie wpisali się w trend tzw. real time marketingu.

Reklama

Meyze to jeden z czołowych polskich sędziów. Zaczynał jako wirażowy w Polonii Bydgoszcz, potem został szefem parku maszyn, wreszcie kierownikiem zawodów. Sędzią jest od 2012 roku. W 2016 przeżywał największe problemy, kiedy po finale Stal Gorzów - Get Well Toruń zarzucono mu, że nie zarządził prac gotowych, choć warunki się pogarszały. Meyze w związku z nagonką rozważał nawet zakończenie kariery, ale sprawa rozeszła się po kościach.

Sędzia Meyze pisze w mediach społecznościowych, że "zawodowo pracuje w metalu, a drewno to jego pasja". Jest też jednak wynalazcą. W technikum, w ramach pracy dyplomowej, skonstruował symulator startu. To urządzenie do ćwiczenia tak potrzebnego w żużlu refleksu. Z tej maszyny korzystał swego czasu Tomasz Gollob. Bardzo mu to pomogło zdobyć tytuł mistrza świata w 2010 roku.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama