Reklama

Reklama

Sebastian Ułamek do Wrocławia

Sebastian Ułamek oświadczył, że najprawdopodobniej już za kilkanaście dni zmieni barwy klubowe. - Byliśmy z prezesem Wybrzeża umówieni na rozmowę odnośnie moich startów w Gdańsku, ale jak na razie ustalony termin minął i jest kompletna cisza. Nie pozostaje mi więc nic innego jak zacząć rozmawiać z innymi klubami. Na brak chętnych nie mogę narzekać - stwierdził żużlowiec.

Największe szanse na pozyskanie Ułamka ma zespół z Wrocławia, którego trenerem od 1 grudnia będzie Marek Cieślak, który z Ułamkiem jest bardzo blisko związany.

Ofertę, oprócz Atlasu Wrocław, Ułamkowi złożył również zespół z Piły. Transfer Ułamka to w tej chwili najgłośniejsza sprawa na giełdzie transferowej. Oprócz niego głośno się mówi o przejściu do Torunia Krzysztofa Jabłońskiego oraz przedłużeniu kontraktu w Bydgoszczy przez Protasiewicza, który odrzucił intratną ofertę z Wrocławia. Działacze bydgoscy podczas najbliższego weekendu mają negocjować warunki kontraktu z Tomaszem Gollobem, który za podpisanie kontraktu żąda ponoć 800.000 złoty.

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Wrocław

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne