Reklama

Reklama

Safari w Tanzanii. Tak bawi się gwiazda Aniołów

Patryk Dudek ciekawie wykorzystuje czas wolny, czerpiąc z letnich uroków Tanzanii. Nie jest to jednak typowy wyjazd do ciepłych krajów. Żużlowiec wraz z partnerką korzystają z okazji i obcują z dzikimi zwierzętami.

Obecnie większość żużlowców odpoczywa od dyscypliny i ładuje baterie na kolejny sezon. Patrykowi Dudkowi taki reset przyda się szczególnie. Za nim sezon pełen wrażeń. Z jednej strony wrócił on do cyklu Grand Prix. Z drugiej natomiast przeżył drużynowe rozczarowanie, gdyż Falubaz Zielona Góra spadł z PGE Ekstraligi. Wychowanek podjął trudną decyzję o odejściu z klubu. 29-latek przeniósł się do eWinner Apatora Toruń. Nowe otoczenie to nawet dla tego doświadczonego zawodnika wielka niewiadoma.

Patryk Dudek na wakacjach obcuje z naturą

Dudek w pełni korzysta z tego, że ma obecnie bardzo dużo czasu. Od kilku dni zawodnik urodzony w Bydgoszczy praży się na słońcu w Tanzanii. Nie są to jednak typowe wakacje w ekskluzywnym hotelu.

Reklama

Żużlowiec postawił na obcowanie z naturą. Na swoim Instagramie wstawił on kilka zdjęć z wycieczki. Na sawannie 29-latek miał okazję spotkać wiele zwierząt będących w naturalnym środowisku. - Animal planet - takim krótkim opisem całość skwitował Dudek.

Fanom wyraźnie podobają się wakacje. Niektórzy niewinnie żartują, by Dudek uważał. - Pamietaj tylko, że w takiej dziczy to albo Ty jesz posiłek albo sam jesteś posiłkiem (pisownia oryginalna) - skomentował jeden z użytkowników.

Oczywiście zawodnik nie spędza czasu sam. Wraz z nim jest jego partnerka, która również dzieli się wrażeniami z wakacji. Na jej Instagramie również można znaleźć zdjęcia i materiały wideo z wycieczki.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama