Reklama

Reklama

​Reprezentant Polski zażartował z pięknej modelki

Tai Woffinden, Leon Madsen, Bartosz Zmarzlik, Maciej Janowski i tak wymieniać by można bez końca. Wśród najlepszych żużlowców świata trwa moda na kolarstwo szosowe. Tę formę przygotowań do sezonu od lat preferują też bracia Pawliccy.

Jeden z liderów Fogo Unii Leszno - Piotr i jego starszy brat, zawodnik ZOOLeszcz GKM-u Grudziądz - Przemysław, wybrali się na Wyspy Kanaryjskie, gdzie zamierzają mocno pracować nad formą fizyczną.

We wtorek młodszy z braci napisał na Instagramie, iż ma za sobą 87 km przejażdżki. Jak sam przyznał, była to rozgrzewka przed czwartkiem. Wówczas z bratem w ostrym tempie mają zamiar zaatakować najwyższy szczyt Gran Canarii - Pico de las Nieves (1949 metrów).

We wtorkowej rozgrzewce Piotrowi Pawlickiemu towarzyszyła jego partnerka, piękna modelka - Oliwia Sawczak. Podobnie ma być również w czwartek. Jeszcze przed wylotem na Wyspy Kanaryjskie Pawlicki zażartował ze swej ukochanej, która w zeszłym roku podczas drogi na Pico de las Nieves wspomagała się napędem elektrycznym.

Reklama

- Mam nadzieje ze w tym roku bateria w rowerze wytrzyma i nie będę musiał cię wciągać przez ostatnie półtora km na szczyt - napisał jej w mediach społecznościowych.

25-letni Oliwia Sawczak ma za sobą pokazy zdjęciowe i sesje na całym świecie (m.in. w Stanach Zjednoczonych i w Chinach). Była też m.in. finalistką konkursu "Look Of The Year". Jej urodą można się zachwycać.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy