Reklama

Reklama

Przed XVII kolejką żużlowej ekstraligi

W najbliższą niedzielę po raz kolejny na ligowe tory wyjadą żużlowcy. Najciekawiej zapowiada się spotkanie we Wrocławiu, w którym tamtejszy Atlas walczył będzie z Apatorem Toruń.

Włókniarz Częstochowa - Polonia Bydgoszcz

Tym razem kibice gospodarzy nie powinni spodziewać się większych emocji. Goście z racji problemów finansowych awizują przyjazd wyłącznie z polskimi zawodnikami i tym razem nie należy uznawać tego za "zasłonę dymną". Trudno bowiem przypuszczać aby zespół z Częstochowy, w drodze po złoty medal pozwolił sobie na zlekceważenie bydgoskiego zespołu. Spotkanie powinno zakończyć się wyraźnym zwycięstwem Włókniarza.

Nasz typ: 54:36

Atlas Wrocław - Apator Toruń

Najciekawsze spotkanie kolejki. Atlas myśląc o brązowym medalu powinien pokonać Apator, z kolei goście jeśli chcą zdobyć złoto muszą wygrać w stolicy Dolnego Śląska. Jan Ząbik zapowiada przyjazd w najsilniejszym składzie i tym samym to ekipa z Torunia jest zdecydowanym faworytem spotkania. Trudno bowiem przypuszczać aby Atlas osłabiony brakiem Cegielskiego, Dadosa i z nierówno jeżdżącym Nichollsem był w stanie wygrać to spotkanie.

Reklama

Nasz typ: 40:50

ZKŻ Zielona Góra - Lotos Gdańsk

Na dobrą sprawę nie wiadomo czy zespół gości dojedzie do Zielonej Góry. Po ostatnim meczu ligowym narosły bowiem konflikty w zespole i wszystko wskazuje na to, że po tym sezonie nad gdańskim żużlem i jego przyszłością postawiony zostanie duży znak zapytania. Koniec kariery zapowiedział Adam Fajfer, w zespole nie chcą już startować bracia Cieślewiczowie. Tym samym jeśli dojdzie do starcia z ZKŻ to już teraz można stwierdzić , że skończy się ono wygraną gospodarzy.

Nasz typ: 58:32

Poloania Piła - Unia Leszno

Piła wciąż jeszcze liczy na łut szczęścia w walce o utrzymanie ekstraligi. Goście jadą już o pietruszkę. Trener gospodarzy, Andrzej Maroszek zapowiada walkę o zwycięstwo, goście też chcą wygrać ale nie za wszelką cenę. Kibice mogą być świadkami ciekawego widowiska, które może zakończyć się niespodzianką.

Nasz typ: 42:48

Dowiedz się więcej na temat: ekstraliga | kolejka | Wrocław | Toruń | goście | atlas

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje