Reklama

Reklama

Przed 7. kolejką żużlowej ekstraligi

W najbliższą niedzielę rozegrana zostanie kolejna runda spotkań żużlowej ekstraligi. Najciekawiej zapowiada się mecz we Wrocławiu, w którym Atlas podejmował będzie zespół Włókniarza Częstochowa.

Atlas Wrocław -Włókniarz Częstochowa

Bez wątpienia najciekawsze spotkanie nadchodzącej kolejki. Oba zespoły zamierzają walczyć o tytuł mistrza Polski, choć wydaje się, że po kontuzji Sullivana i Jonssona gospodarze nie powinni mieć większych problemów z pokonaniem gości. Trener Jurczyński zapowiada jednak walkę do ostatniego biegu i mimo osłabień wierzy, że to jego zespół wyjdzie z tej konfrontacji górą.

Nasz typ: 50: 40

Unia Leszno - Polonia Bydgoszcz

Zespół Unii po wygranej nad Atlasem jest na fali wznoszącej. Teraz zmierzy się z mistrzem Polski, który ostatnio przeżywa problemy finansowe i niewykluczone, że na stadionie Smoczyka pojawi się wyłączniwe w polskim składzie. Jeśli tak się stanie to można być niemal pewnym, że dwa punkty meczowe zostaną w Lesznie i zespół ten włączy się tym samym do walki o pozycje medalowe.

Reklama

Nasz typ: 53: 37

Wybrzeże Gdańsk - ZKŻ Zielona Góra

Gdańscy działacze wzmocnili się w ostatnich dniach Kai Laukannenem i tym samym zapowiadają walkę o zwycięstwo w spotkaniu z Zieloną Górą. Goście jednak zamiary mają bardzo podobne, gdyż po porażce z Apatorem na własnym torze potrzebują punktów. Kibice w Gdańsku powinni być świadkami emocjonującego widowiska, które może rozstrzygnąć się w ostatnim biegu.

Nasz typ: 46: 44

Apator Toruń - Polonia Piła

W Toruniu, "dream team" Jana Ząbika nie powinien mieć jakichkolwiek problemów z pokonaniem Polonii Piła, która przyjedzie w polskim składzie. Dwa punkty z pewnością pozostaną w Toruniu a jedyną zagadką jest wysokość wygranej gospodarzy.

Nasz typ: 60: 30

Dowiedz się więcej na temat: kolejka | Wrocław | ekstraliga | Włókniarz Częstochowa | Częstochowa | atlas

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy